صادر شده در: بروز رسانی:

هند روز جمعه گزارش داد در مجموع 297,535 coronavirus عفونت پس از انتشار آخرین تک-بعد سنبله فراتر بریتانیا برای تبدیل شدن به چهارم-بدترین آسیب دیده کشور در جهان است.

تبلیغات

تعدادی از عفونت افزایش 10,956 روز جمعه از روز گذشته و مرگ و میر رسیده 8,498 هند به وزارت بهداشت و رفاه خانواده گفت. مرگ و میر افزایش 396 در 24 ساعت گذشته.

هند تعداد تایید coronavirus موارد است که پس از ایالات متحده امریکا و برزیل و روسیه است.

این کشور در دو ماه مستند نگهداری انتقال کم است اما در یک جمعیت بزرگ از 1.3 میلیارد نفر باقی می ماند حساس و مبارزه با این ویروس به احتمال زیاد به در برای ماه Balram Bhargava, مدیر کل شورای تحقیقات پزشکی هند گفت.

هند مستند تحمیل شد در سراسر کشور در اواخر ماه مارس است اما پس از کاسته و آن را در حال حاضر تا حد زیادی در حال اجرا در مناطق با خطر بالا. این خونتان caseload پس از هند اجازه بازگشایی مغازه ها و مراکز خرید و تولید و اماکن مذهبی.

مترو مدارس و سالن های باقی مانده توقیف در سراسر کشور.

بمبئی, دهلی نو و چنای در حال بدترین ضربه شهرهای کشور و Bhargava گفت: ساکنان شهری باید شانس بیشتری برای ابتلا به ویروس. عفونت در مناطق روستایی باید رسید اما پس از کارگران مهاجر که در سمت چپ شهرهای بزرگ و پس از آنها مشاغل از دست رفته و بازگشت به زادگاه خود.

(FRANCE 24 با REUTERS, AP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de