صادر شده در: ویرایش:

رئیس پلیس آمریکا در شهر آتلانتا استعفا داد و پس از یک افسر به ضرب گلوله یک مرد سیاه و سفید در طول بازداشت شهردار گفت: با کشتن تزریق تازه خشم به تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس.

تبلیغات

تظاهرکنندگان مسدود شده یک بزرگراه بین ایالتی و تنظیم شعله ور وندی که در آن 27 ساله Rayshard بروکس کشته شد اواخر روز شنبه رسانه های محلی گزارش.

این ساعت پس از شهردار Keisha لنس کف کرده که تبلیغ به عنوان یک پتانسیل در حال اجرا همسر برای دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن اعلام کرد استعفای رئیس اریکا سپر.

بروکس شده بود خواب در ماشین خود را در یک وندی رستوران فست فود درایو-از طریق اواخر جمعه و کارکنان به نام پلیس به شکایت او مسدود کردن مشتریان دیگر یک گزارش رسمی گفت.

او نتوانست یک آزمون هوشیاری و مقاومت کردند و زمانی که پلیس در تلاش برای دستگیری او, گرجستان, اداره تحقیقات گفت.

نظارت تصویری نشان داد “که در طول یک مبارزه فیزیکی با ماموران بروکس به دست آمده یکی از افسر اسلحه تیزر و شروع به فرار از صحنه” در گزارش خود ادامه داد.

“افسران دنبال بروکس در پا و در جریان تعقیب بروکس تبدیل شده و با اشاره تیزر در این افسر. افسر شلیک سلاح خود را قابل توجه بروکس” آن را اعلام کرد.

بروکس در نظر گرفته شد و به بیمارستان منتقل اما پس از عمل جراحی آن گفت:, و اضافه کرد که یک افسر مجروح شد.

ناآرامی می آید به عنوان ما چهره های تاریخی حساب و نژادپرستی نظاممند با توده ناآرامی های مدنی مشتعل توسط مه 25, قتل یکی دیگر از آمریکایی های آفریقایی تبار جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس.

فلوید درگذشت و پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

تظاهرات که گسترش برای اولین بار در سراسر کشور و سپس جهان در هفته پس مجبور گفتگو در میراث برده داری استعمار و سفید خشونت علیه مردم رنگ و همچنین به عنوان نظامی پلیس در امریکا است.

سپر کار کرده بود برای آتلانتا در اداره پلیس برای بیش از دو دهه است.

“به دلیل تمایل خود را که در آتلانتا یک مدل از چه معنی اصلاحات باید مانند نگاه در سراسر این کشور رئیس سپر شده و بلافاصله به کنار به عنوان رئیس پلیس” شهردار گفت: در تلویزیونی ،

کف نیز به نام افسر که شات بروکس به اخراج می شود.

(AFP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de