49ers به سر مربی Kyle Shanahan جدید معامله از طریق 2025

The 49ers پاداش مربی Kyle Shanahan با شش سال قرارداد پنج شنبه پس از او در زمان این تیم به سوپر باول در فصل سوم خود را در راس.

این Niners به جای سه سال باقی مانده در Shanahan اصلی شش سال قرارداد امضا شده در سال 2017 به نگه داشتن او تحت قرارداد از طریق 2025. ESPN اولین گزارش در فرمت جدید.

The 49ers برنده فقط 10 بازی در Shanahan اول دو فصل در سن فرانسیسکو قبل از دستیابی به موفقیت در سال 2019. این Niners رفت 13-3 در فصل به طور منظم با نه پیروزی بهبود بزرگترین در یک فصل در تیم تاریخ است.

سان فرانسیسکو به دست آورده دانه بالا در NFC برگشتی و سپس به حق رای دادن برای اولین بار سوپر باول در هفت سال است. این Niners منفجر 10 نقطه سرب در سه ماهه چهارم برابر کانزاس سیتی در این بازی و از دست 31-20.

اما 40 ساله Shanahan آورده مورد نیاز ثبات به Niners که رفت و از طریق سه مربیان در سه فصل قبل از ورود خود را. او و مدیر کل جان لینچ را به خوبی با هم کار و بازرسی و نگهداری فهرستی به یکی از NFL عمیق ترین.

Shanahan پسر دو بار قهرمان سوپر باول مربی مایک Shanahan نیز به طور گسترده ای به عنوان یکی از بهترین بازی-تماس گیرنده در لیگ. سان فرانسیسکو رتبه دوم را در NFL فصل گذشته به ثمر رساند و در چهارم کل جرم. این Niners’ 29.9 امتیاز در هر بازی در فصل گذشته دوم بهترین علامت در تیم تاریخ است.

Shanahan نیز صریح این offseason مورد نیاز برای مقابله با نژادپرستی در این کشور است و به نام برای اقلیت های بیشتر استخدام در NFL مربیگری کارکنان و دفاتر.

این Niners باید یکی از NFL متنوع ترین کارکنان با حدود نیمی از دستیاران بودن یا اقلیت یا یک زن. دفاعی هماهنگ رابرت صالح عرب-آمریکایی ویژه تیم هماهنگ کننده ریچارد هایتاور سیاه است و این تیم یکی از اولین به استخدام تمام وقت دستیار زن در کتی Sowers.

قبل از مصرف بیش در سان فرانسیسکو Shanahan در حال صرف قبلی نه سال به عنوان یک هماهنگ کننده توهین آمیز برای آتلانتا (2015-16), Cleveland (2014) واشنگتن (2010-13) و هوستون (2008-09).

Shanahan مفتخر به کسب عنوان NFL را بالا دستیار توسط AP در سال 2016 زمانی که او کمک کرد تا شاهین رسیدن به سوپر باول.

در جای دیگر

تگزاس جمهور

ورزشکاران دیدار خواهد کرد

موقت رئیس جمهور از دانشگاه تگزاس گفت که او برنامه ریزی جلسات با گروه های دانشجویی پس از ده ها تن از Longhorns ورزشکاران گفت: آنها می خواستند مدرسه به خندق “چشم تگزاس” آهنگ و تغییر نام چندین ساختمان های دانشگاه.

ورزشکاران در هفته گذشته گفت: آنها نمی تواند استخدام آینده ورزشکاران و نمی خواهد شرکت در فارغ التحصیلان وقایع را به عنوان معمول است. آنها گفتند: آنها را از ادامه فعالیت های تیم منجر به ترم پاییز.

“من شنیده ام بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشکده و کارکنان درخواست برای تغییرات معنی دار برای ترویج تنوع فرهنگی و حقوق صاحبان سهام و اطمینان حاصل شود که دانش آموزان سیاه پوست در دانشگاه تهران به طور کامل پشتیبانی” رئیس جمهور موقت جی Hartzell در بیانیه ای گفت.

ورزشکاران گفت: مدرسه باید با استفاده از “چشم تگزاس” که شده است برای انتقاد از اتصال آن به خنیاگر نشان می دهد با شخصیت های blackface در اوایل 1900s. آن است که به طور منظم آواز در تقریبا در هر سازمان یافته پردیس رویداد.

• ستاره اوکلاهما امور خارجه در حال اجرا پشت Chuba هوبارد پیشنهاد او ممکن است تحریم این برنامه پس از مربی مایک Gundy عکس پوشیدن یک تی شرت نمایش یک امریکا اخبار شبکه یک راست کانال خبری است که ستایش شده است توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

فوتبال: لیگ قهرمانان نهایی رفتن به لیسبون با یک برنامه ریزی Aug. 23 نهایی به کلاه هفت پخش شب در 12 روز طول نخبگان تیم های اروپایی بازی حذفی فوتبال. UEFA کمیته اجرایی باید OK طرح چهار شنبه.

• فیلادلفیا یونیون از MLS اعلام کرد که Brooklyn Nets به جلو و سابق جنگجو Kevin Durant اتحاد پیوست مالکیت آن ، دورانت در یک زمان 10-NBA All-Star دارای 5% سهام مالکیت با یک گزینه برای 5 درصد بیشتر در آینده نزدیک.

NFL: Dallas Cowboys در حال اجرا پشت حزقیال الیوت آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به نماینده او. راکی Arceneaux گفت: NFL شبکه که الیوت بود و احساس خوب است.

• New Orleans Saints ایمنی مالکوم جنکینز ملحق خواهد شد سی ان ان به عنوان یک مشارکت کننده با تمرکز بر نژادی و عدالت اجتماعی این شبکه اعلام کرد.

WNBA: لیگ اعلام کرد قصد دارد برای بازی کاهش می یابد در فصل 22-برنامه بازی است که آغاز و در اواخر ماه ژوئیه در IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا., بدون هواداران به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>