صادر شده در: اصلاح شده:

یک دادگاه پاریس روز چهارشنبه محکوم عموی سوریه و رئیس جمهور بشار اسد به چهار سال زندان پس از محکوم به او پول شویی و اختلاس از سوریه دولت بودجه.

تبلیغات

Rifaat al-Assad, 82 نیست به نظر می رسد در دادگاه, داشتن شده است به بیمارستان منتقل شد در ماه دسامبر پس از تشخیص پزشکان خونریزی داخلی.

دادگاه همچنین دستور مصادره بشار اسد گسترده دارایی های املاک و مستغلات در فرانسه به ارزش برخی از €90 میلیون (100 میلیون دلار).

‘قصاب از حما’ استقرار ثروت در اروپا

اسد سابق سوریه فرمانده نظامی است که به طور گسترده ای برگزار می شود مسئول برای خرد کردن یک اسلامگرای قیام در سال 1982 در برابر برادر خود در سوریه و سپس رئیس جمهور حافظ اسد. هزاران نفر کشته شدند در این سرکوب به گفته گروه های حقوق بشر درآمد او را به نام مورد “قصاب از حما” .

او کشور خود را در سال 1984 پس از نصب یک کودتای شکست خورده در برابر حافظ فعلی رئیس جمهور سوریه بشار اسد را پدر که رهبری سوریه از سال 1971 تا 2000.

پس از ورود به اروپا Rifaat اسد را اسراف در شیوه زندگی به زودی ابرو مطرح شده.

او گزارش داد, فرانسوی, ثروت شامل دو پاریس خانه یک اندازه گیری از 3000 متر مربع (32,000 متر مربع) و همچنین به عنوان یک مزرعه گل میخ, یک قلعه و 7,300 متر مربع از فضای اداری در لیون.

او و خانواده اش نیز ساخته شده است تا یک مجموعه عظیمی از 507 خواص در اسپانیا با ارزش در حدود €695 میلیون اسپانیایی حقوقی اسناد و مدارک نشان می دهد. تمام خواص در آن کشور کشف و ضبط شد توسط مقامات در سال 2017.

اسد شده است تحت بررسی در فرانسه پس از 2014.

82 ساله سوریه تبعید که تقسیم وقت خود را بین فرانسه و بریتانیا را رد اتهامات حفظ اصل شکایت علیه او ثبت شده توسط اپوزیسیون با انگیزه های سیاسی.

(FRANCE 24 با خبرگزاری فرانسه و رویترز)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de