مغلوب ساختن پیشی جستن خواست چین برای کمک به او را برنده انتخابات می نویسد: مشاور سابق بولتون در ارسال به تمام

صادر شده در: Modified:

در یک پژمرده پشت صحنه تجسم رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون او را متهم کرد از جارو كرده است که شامل به صراحت به دنبال رئیس جمهور چین را برای کمک به پیروزی مجدد در انتخابات.

تبلیغات

Bolton دیرین سیاست خارجی هاوک که تهمت اخراج در ماه سپتامبر بیش از تفاوت سیاست نیز گفت که رئیس جمهور آمریکا ابراز کرده و تمایل به توقف تحقیقات جنایی را به “نفع شخصی به دیکتاتورها او دوست داشت” با توجه به گزیده کتاب منتشر شده در نیویورک تایمز.

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در گزیده ای از “اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطرات” منتشر شده در روز جمعه در وال استریت ژورنال و نیویورک تایمز و واشنگتن پست.


خبرنگار Kethevane Gorjestani در بولتون مواد منفجره بگو همه

این اتهامات بخشی از یک کتاب است که دولت ایالات متحده در روز سه شنبه شکایت کرد برای جلوگیری از بولتون از انتشار این استدلال آن شامل اطلاعات طبقه بندی شده و خواهد سازش امنیت ملی است.

با هم آنها را به تصویر بکشد رئیس جمهور ایالات متحده تمسخر او توسط برترین مشاوران که در معرض خود را به مراتب گسترده تر از اتهامات بی مناسبتی از کسانی که سوار دموکراتیک به رهبری مجلس نمایندگان به استیضاح تهمت سال گذشته است.

خواه به رهبری سنا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل فوریه. تهمت متهم شده بود از خودداری آمریکا کمک های نظامی در سال گذشته برای تحت فشار قرار دادن تازه انتخاب شده اوکراین رئیس جمهور Volodymr Zelensky به ارائه آسیب رساندن به اطلاعات سیاسی دموکراتیک حریف جو بایدن.

“تا به حال دموکراتیک استیضاح طرفداران نشده است بنابراین با وسواس خود را به اوکراین حمله رعد اسا در سال 2019 به حال آنها هم گرفته شده برای پرس و جو بیشتر به طور سیستماتیک مورد تهمت رفتار خود را در سراسر کل سیاست خارجی استیضاح نتیجه به خوبی ممکن است متفاوت” بولتون نوشت: با توجه به گزیده ای از کتاب های منتشر شده در وال استریت ژورنال.

منتقدان بولتون توجه او کاهش یافته است به شهادت قبل از خانه پرس و جو زمانی که خود را آشکار می توانست بحرانی به جای پیوستن به کاخ سفید هدایت.

نماینده آدام شیف کالیفرنیا از حزب دموکرات که منجر به پیگرد قانونی جمهوری خواه مغلوب ساختن پیشی جستن ناودان بولتون گفت: در آن زمان که “او می خواهم شکایت اگر subpoenaed.”

“به جای او ذخیره آن به صورت یک کتاب” شیف گفت: در توییتر. “بولتون ممکن است یک نویسنده اما او هیچ وطن پرست است.”

هنوز بولتون اتهامات ارائه مهمات جدید برای منتقدان پیش از نوامبر. 3 انتخابات ریاست جمهوری از جمله پشت صحنه حساب از مغلوب ساختن پیشی جستن گفتگو با آمریکا را تایید کرد که در یک مورد مطرح موضوع در ایالات متحده رای دادن.

“مغلوب ساختن پیشی جستن سپس فوقالعاده تبدیل گفتگو به آینده انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده اشاره به اقتصادی چین و قابلیت شفاعت با یازدهم برای اطمینان از او می خواهم برنده” بولتون نوشت: در بیشتر در عمق آسیب رساندن به تصویر توسط یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خودی به تاریخ و تنها چند روز پس از دفاع سابق دبیر جیم Mattis متهم کرد رئیس جمهور از تلاش برای تقسیم امریکا است.

بایدن در بیانیه ای گفت: “اگر این حساب آن را نه تنها از نظر اخلاقی منفور آن را نقض دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را وظیفه مقدس برای مردم آمریکا.”

نماینده تجاری ایالات متحده رابرت Lighthizer گفت: در سنا شهادت که بولتون حساب “کاملا نادرست است.”

“من در این نشست بود. من بحر تفکر غوطهور شدن چیزی به عنوان دیوانه به عنوان آن ؟ البته من خواهد بود” Lighthizer گفت. “این هرگز اتفاق افتاده در آن را برای اطمینان حاصل کنید. کاملا دیوانه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ‘برده’ در انتخابات ریاست جمهوری

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده بود و به شدت انتقادی از چین توده بازداشت عمدتا مسلمان اویغوری اقلیت و دیگر گروه های مسلمان تهمت داد Xi چراغ سبز که در همان جلسه بولتون گفت.

“با توجه به ما مترجم مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که یازدهم باید پیش با ساخت این اردوگاه که مغلوب ساختن پیشی جستن فکر کردم دقیقا چیزی که حق انجام” بولتون نوشت: اضافه کردن یکی دیگر از برترین مقام کاخ سفید گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن مشابه ساخته شده نظرات خود را در طول ماه نوامبر 2017 سفر به چین است.

بولتون ذکر یک تعداد بی حد و حصر از مکالمات که در آن تهمت نشان داد “اساسا رفتار غیر قابل قبول است که فرسایش بسیار مشروعیت ریاست جمهوری است.”

یک سفیر سابق ایالات متحده در سازمان ملل و فاکس نیوز تلویزیون مفسر بولتون متهاجم روش پوشیده بود در یک رئیس جمهور خسته از درگیری نظامی خارجی مقامات می گویند.

مغلوب ساختن پیشی جستن را گاهی غرغر بولتون در جلسات معرفی او را به بازدید از رهبران خارجی گفت: “همه شما می دانید بزرگ جان بولتون. او بمب شما. او را از خود کل کشور است.”

در گزیده ای منتشر شده در واشنگتن پست, Bolton می نویسد که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: حمله به ونزوئلا خواهد بود “سرد” و آن را “واقعا بخشی از ایالات متحده است.”

دولت آمریکا علنا گفت که این نه به نفع استفاده از زور برای سرنگونی ونزوئلا رئیس جمهور سوسیالیست نیکولاس مادورو.

این کتاب نیز در معرض گاهی اوقات نمایش کم نور که تهمت مشاوران را از او. در طول یک سال 2018 نشست با رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد, بولتون می گوید او یک توجه داشته باشید از وزیر امور خارجه مایک Pompeo تمسخر مغلوب ساختن پیشی جستن.

“او پر از گه” Pompeo توجه داشته باشید گفت: با توجه به بولتون گزیده ای در واشنگتن پست.

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن است علنا به انتقاد از روزنامه نگاران بولتون کتاب به نقل از رئیس جمهور آمریکا ساخت برخی از نگران کننده ترین اظهارات به تاریخ. در تابستان 2019 جلسه در نیوجرسی مغلوب ساختن پیشی جستن گفته روزنامه نگاران گفت: باید زندانی به طوری که آنها را به فاش کردن منابع خود: “این افراد باید اعدام شود. آنها scumbags” با توجه به گزیده ای دیگر در پست.

(رویترز)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>