یک ایمیل از لیگ اصلی بیس بال کمیسر راب مانفرد به اتحادیه بازیکنان سر تونی کلارک منجر به وقفه در برنامه ها توسط بازیکنان به رای و به احتمال زیاد رد — MLB تازه ترین طرح برای یک سال 2020 فصل است.

کمیته اجرایی از بازیکنان در انجمن راه اندازی شد به رای بیس بال برنامه برای 60 بازی فصل چهار شنبه, اما این اقدام به تعویق افتاد. MLB Network را جان Heyman گزارش داد که MLB است “مایل به ایجاد یک زن و شوهر از تغییرات” را به پیشنهاد خود را برای تسهیل توافق با بازیکنان است.

بازیکنان می خواهید 70 بازی و پول بیشتری از تیم های در حال ارائه است. بازیکنان نگران هستند که اگر یک تجدید حیات coronavirus باعث می شود سال 2020 فصل به برش های کوتاه, این قرارداد در حال مذاکره خواهد قفل در نوآوری برای 2021 و کاهش این اتحادیه قدرت چانه زنی.

مانفرد نوشت که اگر کمتر از این توافق تعداد بازی ها تا سال 2021 تغییرات خواهد بود باطل در شیوه ای که ترک آنها را برای مذاکره دوباره مردم آشنا با ایمیل آسوشیتدپرس گفت. مردم صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود چرا که هیچ اظهارات مجاز شدند.

بازیکنان در حال حاضر با توجه به حرکت بعدی خود را.

در میان موارد پیشنهادی برای مقابله 2020 و 2021 در حال گسترش برگشتی استفاده از hitter وظیفه تعیین شده در تمام بازی ها و اجازه می دهد تبلیغات بر روی لباس. 2020-تنها موارد عبارتند از: شروع فوق العاده نوبت با یک دونده در پایه دوم و بحث از این که آیا اجازه می دهد تا کراوات بازی پس از مشخص مجموع از نوبت به علاوه بازیکن ورود مجدد در نوبت.

برخی از بازیکنان ترجیح می دهند وجود دارد نمی شود یک معامله و مانفرد یک جانبه سفارش برنامه. چرا که بازیکنان باید اصرار بر کامل سرشکن پرداخت او تهدید کرده است که یک برنامه در حدود 50 بازی.

پیشنهاد معامله را مانفرد حق تعلیق یا لغو بازی اگر “محدودیت در سفر در سراسر ایالات متحده در حال اعمال” یا اگر او را تعیین می کند پس از مشاوره کارشناسان پزشکی و اتحادیه است که شده است وجود دارد تغییر در شرایط نما “بی دلیل ریسک بهداشت و ایمنی به بازیکنان و یا کارکنان به مرحله آن بازی حتی بدون هواداران در آن حضور داشتند.”

MLB پیشنهاد برای 60 بازی شامل $1.48 میلیارد دلار در سال حقوق و دستمزد به علاوه $25 میلیون postseason بازیکنان در استخر. اتحادیه طرح شامل $1.73 میلیارد دلار در سال حقوق و دستمزد و 50 میلیون دلار postseason استخر.

غایب توافق اتحادیه خواهد تنظیم یک شکایت ادعا MLB نقض مقررات در مارس 26, توافق, به رسمیت شناختن “است که هر یک از طرفین باید در ایمان خوب به عنوان به زودی به عنوان عملی شروع بازی و کامل کمال 2020 قهرمانی فصل و پس از فصل است که از لحاظ اقتصادی امکان پذیر است” موضوع را به چند مقررات.

آن مقررات می گویند که بدون MLB رضایت این فصل نباید شروع تا زمانی که وجود دارد هیچ محدودیت قانونی در بازی در مقابل هواداران در 30 به طور منظم فصل ballparks هیچ مربوط به محدودیت های مسافرتی و هیچ سلامتی یا ایمنی خطر ابتلا به بازیکنان کارکنان و یا تماشاگران به بازی در 30 منظم ballparks. این توافق همچنین می گوید: از طرف “مورد بحث در ایمان خوب اقتصادی امکان بازی کردن بازی ها در غیاب تماشاگران و یا در مناسب جایگزین خنثی سایت.”

MLB پیشنهاد کرده بود داشتن فصل اجرا از جولای 19 یا 20 سپتامبر از طریق. 27, کوتاهترین پس 1870s. این اتحادیه توافق کردند که به تاریخ شروع و گفت که باید تا پایان سپتامبر. 30 یا زودتر با استفاده از doubleheaders. هر دو طرف پیشنهاد کوزه و خشکشویی گزارش برای از سرگیری اردوگاه آموزشی جمعه و به دنبال آن موقعیت به بازیکنان دو روز بعد اما آنها در حال اجرا خارج از زمان برای تکمیل یک برنامه است که اجازه می دهد بازیکنان در زمان برای دیدار با کسانی که تاریخ.

افزایش مثبت coronavirus آزمون در هفته گذشته در فلوریدا باعث MLB به همه 30 اردوگاه های آموزشی برای تمیز کردن و ضد عفونی. فیلادلفیا فیلیز جمعه اعلام کرد که پنج بازیکن تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus و ایالات متحده آمریکا امروز باب Nightengale گزارش روز شنبه که 40 MLB بازیکنان و اعضای کادر مثبت coronavirus آزمون قبلی هفت روز است.

بیست و نه نفر از 30 تیم در حال حاضر قصد برگزاری دوره های آموزشی در خانه خود ballparks به جای بهار سایت های آموزشی. تورنتو ممکن است یک استثنا به دلیل کانادا فدرال و استان انتاریو محدودیت.

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de