هنگ کنگ معترضان رنج می برند اول بازداشت تحت قانون تامین شهرستان از علائم نخستین سالگرد

پلیس هنگ کنگ ساخته شده خود را برای اولین بار تحت بازداشت جدید امنیت ملی قانون اعمال شده توسط چین به دولت مرکزی برای دستگیری حداقل دو معترضان روز شنبه برای حمل پرچم ها و نشانه های تلفن هنگ کنگ برای استقلال.

تبلیغات

مردی که تا به حال یک دلار هنگ کنگ استقلال پرچم دستگیر شد در یک تظاهرات در شهر Causeway Bay منطقه خرید پس از پلیس صادر کرده است هشدارهای متعدد به جمعیت است که آنها ممکن است در نقض قانون به پلیس بیانیه ای در توییتر.

پلیس بعد از بازداشت یک زن برای برگزاری یک علامت نمایش پرچم انگلیس و خواستار هنگ کنگ استقلال.

جزئیات بیشتر نمی شد فورا در دسترس است. پلیس هنگ کنگ گفت: در Facebook آنها را دستگیر کرده و بیش از 70 نفر را به اتهامات گوناگون از غیر قانونی مجمع به نقض امنیت ملی قانون است.

این قانون باعث می شود secessionist, خرابکارانه و یا فعالیت های تروریستی غیر قانونی و همچنین مداخله خارجی در این شهرستان در امور داخلی. هر فرد با در نظر گرفتن بخشی در secessionist فعالیت های چنین به عنوان شعار دهند و یا نگه داشتن بنر و پرچم اصرار برای این شهر استقلال در نقض قانون صرف نظر از اینکه خشونت استفاده می شود.


EN NW گرفتن PLT THORGARAD در هنگ کنگ تظاهرات از 10H

دستگیری آمده کمتر از 24 ساعت پس از امنیت ملی قانون اعمال شده توسط چین پس از سال گذشته تظاهرات ضد دولتی در نیمه خودمختار سرزمین است. این قانون در زمان اثر در سه شنبه 11 p. m. (1500 GMT).

جدی ترین مجرم مانند آن تلقی می شود طراحان پشت این جنایات می تواند دریافت حداکثر مجازات حبس ابد. کمتر مجرم می تواند دریافت حبس تا سه سال کوتاه مدت بازداشت و یا محدودیت.

هنگ کنگ رهبر به شدت تایید قانون جدید در سخنرانی خود مارک چهارشنبه 23 سالگرد خاک را تحویل از استعمار بریتانیا.

“تصویب قانون ملی است که به عنوان توسعه قابل توجهی در روابط بین مقامات مرکزی و HKSAR پس از هنگ کنگ بازگشت به سرزمین مادری” رئیس اجرایی کری لام گفت: در یک سخنرانی زیر یک پرچم بالا بردن مراسم و بازی از چین سرود ملی.

“آن نیز ضروری و به موقع تصمیم گیری برای بازگرداندن ثبات در هنگ کنگ,” او گفت:.

یک طرفدار دموکراسی سیاسی حزب اتحادیه سوسیال دموکرات سازماندهی یک اعتراض مارس در پرچم-بالا بردن مراسم است. حدود ده شرکت کنندگان شعار می دادند شعار انعکاس مطالبات از معترضان سال گذشته برای اصلاحات سیاسی و رسیدگی به اتهام سوء استفاده پلیس.

“یک کشور و دو سیستم’?

تصویب این قانون روز شنبه بیشتر تار تمایز میان سیستم های حقوقی از نیمه خودمختار هنگ کنگ که حفظ جنبه های انگلیسی, قانون پس از سال 1997 تحویل و سرزمین اصلی را استبدادی حزب کمونیست سیستم. منتقدان می گویند این قانون به طور موثر به پایان می رسد “یک کشور دو سیستم” چارچوب زیر که دلار هنگ کنگ وعده داده شده بود یک درجه بالایی از استقلال است.

قانون به طور مستقیم اهداف برخی از اقدامات ضد دولتی معترضان در سال گذشته که شامل حمله به ادارات دولتی و ایستگاه های پلیس و آسیب به ایستگاه های مترو و خاموش شدن از این شهر فرودگاه بین المللی. اعمال خرابکاری علیه دولت امکانات و یا حمل و نقل عمومی می تواند تحت پیگرد قانونی قرار به عنوان براندازی یا تروریسم در حالی که هر کسی در نظر گرفتن بخشی در فعالیت های تلقی secessionist خواهد بود همچنین در تخلف از قانون جدید است.

دموکراسی نماینده مجلس کلودیا Mo گفت: در یک کنفرانس خبری گفت که قانون جدید نه پایبند قانون بود و وخیم هشدار به مطبوعات آزاد.

“این را به شما بگویم که آنها می خواهند و نه فقط برای ما بلکه برای ارعاب ما را به انفعال به catatonic دولت” Mo گفت.

هنگ کنگ نیروی پلیس گفته بود آنها را در نظر به عنوان غیر قانونی هر پرچم یا بنر مطرح شده توسط مخالفان تلقی می شود ترویج هنگ کنگ جدایی از چین و یا ابراز حمایت از استقلال تبت سین کیانگ و خود حاکم بر جزیره دموکراسی از تایوان که چین ادعا می کند به عنوان خود را.

پلیس را با استفاده از جدید بنفش پرچم به معترضان هشدار می دهند اگر آنها نمایش آگهی ها و یا فریاد شعارهایی که ممکن است یک جرم تلقی تحت قانون و می تواند بازداشت و پیگرد قانونی برای نقض آن است.

نگرانی هایی را نیز مطرح شده بر سرنوشت کلیدی اپوزیسیون برخی از آنها در حال حاضر شده است به اتهام شرکت در تظاهرات و همچنین رد صلاحیت نامزدها برای شورای قانونگذاری انتخابات برنامه ریزی شده برای سپتامبر.

در پکن اجرایی معاون دولت هنگ کنگ دفتر امور ژانگ Xiaoming گفت: هنگ کنگ به مردم اجازه داده شد به انتقاد از حزب حاکم کمونیست اما نمی تواند به نوبه خود آن شکایت “به اقدامات.”

“چه اتفاقی افتاد به تازگی در هنگ کنگ نشان داده است انحراف از مسیر حق از” یک کشور و دو سیستم (چارچوب),” ژانگ به خبرنگاران گفت: روز شنبه.

“تا حدی ما ساخته شده این قانون در جهت اصلاح انحراف … آن را به جلو و نزدیک به” یک کشور است.'”

مدارس, گروه های اجتماعی, رسانه ها, وب سایت ها و دیگران مشخص خواهد شد نظارت و ملی خود آگاهی امنیت مطرح خواهد شد با توجه به قانون متن در حالی که چین به دولت مرکزی خواهد شد که قدرت بر فعالیت های خارجی و سازمان های غیر دولتی و رسانه ها در هنگ کنگ است.

آن را می گوید دولت مرکزی بدن در هنگ کنگ را در “موارد پیچیده” و هنگامی که وجود دارد یک تهدید جدی برای امنیت ملی است. مقامات محلی در حال منع از تداخل با دولت مرکزی بدن عامل در هنگ کنگ در حالی که آنها در حال انجام وظایف خود با توجه به متن.

این قانون موظف تحت هنگ کنگ محلی اساسی اما قبل از تلاش برای تصویب آن در شهر مقننه در سال 2003 کنار گذاشته شد در مواجهه با مخالفت عمومی. از دست داشتن صبر و پکن در نهایت تصمیم به دور زدن هنگ کنگ مقننه و باید آن را تصویب شنبه توسط کمیته دائمی از کنگره خلق ملی چین با مهر لاستیکی مهر کردن مجلس.

رئیس جمهور چین امضا ریاست جمهوری به منظور قرار دادن قانون به اثر آن اضافه شده به قانون اساسی هنگ کنگ اساسی است.

تصویب این قانون می آید پس از هنگ کنگ مقننه در اوایل ماه ژوئن به تصویب ستیز لایحه و آن را غیر قانونی و توهین به چینی سرود ملی.

نگرانی های خارج از کشور

قوانین جدید باید عمیقتر نگرانی های خارج از کشور در مورد هنگ کنگ آینده.

ایالات متحده در حال حرکت است برای پایان دادن به ویژه شرایط تجارت با توجه به این سرزمین است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز گفت: آن را به نوار دفاع-صادرات به هنگ کنگ و به زودی نیاز به مجوز برای فروش از مواردی است که باید هر دو نظامی و غیر نظامی استفاده می کند.

کنگره نیز از نقل مکان به اعمال تحریم بر مردم تلقی متصل به سرکوب سیاسی در هنگ کنگ از جمله مقامات پلیس در حالی که بریتانیا گفته است که می تواند اقامت و ممکن است تابعیت به حدود 3 میلیون نفر از هنگ کنگ 7.5 میلیون نفر است.

چین گفته است: “اعمال محدودیت های ویزا در آمریکایی ها آن را می بیند به عنوان دخالت بیش از هنگ کنگ.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo محکوم کرد تهدید ممنوعیت ویزا به عنوان نشانه ای از “چگونه پکن حاضر به پذیرش مسئولیت برای خود را انتخاب” و گفت: این قانون تصویب “از بین می برد قلمرو استقلال و یکی از چین بزرگترین دست آوردهای.”

پکن را “پارانویا و ترس از مردم خود را از آرمان های رهبری آن را به eviscerate پایه و اساس خیلی از این سرزمین موفقیت” Pompeo در بیانیه ای گفت.

تایوان در روز چهارشنبه افتتاح یک دفتر به منظور تسهیل مهاجرت از هنگ کنگ.

ایجاد این دفتر است که “نه تنها یک بیانیه در تایوان پشتیبانی به هنگ کنگ دموکراسی و آزادی اما همچنین بر عزم ما برای مراقبت از هنگ کنگ به مردم گفت:” تایوان به سرزمین اصلی امور شورای وزیر چن مینگ-تانگ در مراسم بریدن روبان.

(AP)

tinyurlv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>