نسخه ویژه: اسرائیل ستیز الحاق طرح برای غرب بانک

صادر شده در: بروز رسانی:

در این نسخه ما در حال تمرکز ما کل برنامه در اسرائیل برنامه ریزی شده برای الحاق شهرک های یهودی نشین در کرانه باختری است. اصطلاح ” الحاق می شود زمانی که یک دولت یک جانبه شامل یکی دیگر از قلمرو درون مرزهای آن. اسرائیل بنیامین نتانیاهو نخست وزیر است به نام این مناطق “بخشی جدایی ناپذیر از تاریخی میهن یهودی”. فلسطینی ها می گویند این طرح یک “تهدید وجودی” و تهدید به پاسخ خود را با اقدامات است.

تبلیغات

این آخرین حرکت می آید رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال گذشته ارائه و به اصطلاح “میانه طرح” که اجازه می دهد تا به اسرائیل ضمیمه 30 درصد از این سرزمین است که تحت اشغال غیر قانونی – با توجه به قوانین بین المللی – از سال 1967.

پیوستن به برنامه های ما به بحث در مورد این موضوع بحث انگیز است,,,, Dr اوان کوهن سابق بین المللی مشاور رسانه ای اسرائیل نخست وزیر و اشرف al-Ajrami یک وزیر سابق دولت خودگردان فلسطین.

اما برای اولین بار در اینجا ما گزارش که به نظر می رسد در محصور در خشکی خاک در سوال: غرب بانک.

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>