صادر شده در:

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهرزاده توصیف رئیس جمهور ایالات متحده به عنوان یک دروغ عاشق بود که شکل خود را سلطه گر پدر با توجه به گزیده ای از خاطرات منتشر شده سه شنبه.

تبلیغات

کاخ سفید بلافاصله ضربه به عقب توصیف مریم مغلوب ساختن پیشی جستن “بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد” را به عنوان “یک کتاب از دروغ.”

این خاطرات است که به علت در جولای 14 در میان یک نبرد قانونی برای جلوگیری از انتشار آن است و در حال حاضر بهترین فروشنده در آمازون است.

مریم یک روانشناس بالینی می نویسد که مغلوب ساختن پیشی جستن را دیدم “خیانت به عنوان یک راه زندگی” با توجه به نیویورک تایمز.

او مدعی است که آینده ما رهبر پرداخت شخص دیگری را SAT-پیش دانشگاهی امتحان کمک به او را به دانشگاه پنسیلوانیا معتبر وارتون مدرسه کسب و کار.

این بار به توضیح نمی دهد که چگونه او می دانستند.

“پوچ نشسته ادعا کاملا غلط گفت:” معاون مطبوعاتی کاخ سفید در اتاق سارا متیوز.

240 صفحه کتاب می گوید تهمت است که محصول خود را “مخالف” پدر فرد تهمت که ایجاد شده سوء استفاده و آسیب های زندگی واشنگتن پست گزارش داد.

“(رئیس جمهور) گفت: پدر او دوست و نه در همه به او به عنوان یک کودک” ماتیوز گفت: در پاسخ.

خاطرات صورتحساب به عنوان اولین unflattering تصویر از مغلوب ساختن پیشی جستن یک خانواده خودی.

رئیس جمهور برادر کوچکتر رابرت تهمت تلاش برای جلوگیری از انتشار این استدلال که مریم نقض عدم افشای توافق امضا شده در سال 2001 پس از حل و فصل از پدربزرگ خود و مستغلات.

هفته گذشته نیویورک قاضی حکم داد که Simon & Schuster مجاز به انتشار خاطرات و گفت این نه یک حزب به توافق است.”

مریم پسر فرد Trump Jr, مغلوب ساختن پیشی جستن را که در سال 1981 از عوارض مربوط به اعتیاد به الکل.

او می نویسد که عموی خود را با تمام معیارهای بالینی برای اینکه یک عاشق به گفته نیویورک تایمز.

“مریم تهمت و او کتاب را ناشر ممکن است ادعا می شود اقدام در جهت منافع عمومی اما این کتاب است که به وضوح در خود نویسنده های مالی خود بهره” ماتیوز گفت.

این کتاب مجموعه ای است به آخرین بمب کتاب به ظرف خاک بر مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از یکی از دستیاران سابق جان بولتون کتاب که توصیف رهبر جمهوریخواهان به عنوان فاسد و بی کفایت ضربه قفسه ماه گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف کرده است که کتاب به عنوان “داستان”.

(AFP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de