صادر شده در:

در یک مصاحبه با فرانس 24 محمد علی عبدالله – مشاور ارشد لیبی در طرابلس مستقر در دولت توافق ملی (GNA) به رهبری Fayez al-Sarraj – رد هر گونه مذاکره با غرب قدرتمند خلیفه Haftar و یا هر کسی که به او نزدیک است. او همچنین هشدار داد که اگر چه GNA بود مشتاق به پیدا کردن یک راه حل سیاسی آن را دریغ نکنید به فشار آن حمله نظامی به سمت شهر استراتژیک سرت.

تبلیغات

صحبت کردن به فرانسه 24 از واشنگتن علی عبدالله خار کنار تهدید مداخله نظامی مصر اگر GNA حرکت به سمت لیبی در شهر سرت را به عنوان “یک شوخی”. او تاکید کرد که مصر در حال حاضر بوده است مداخله در لیبی به عنوان پلتفرم اصلی برای آفریقایی و مزدوران مبارزه در کنار Haftar را نیروهای.

این مشاور ارشد GNA ادعا کرد که بسیاری از کشورها از جمله فرانسه که تا به حال پشتیبانی Haftar شد و در حال حاضر متوجه آنها تا به حال “در شرط بندی از دست دادن اسب”. او همچنین لعنتی امارات متحده عربی برای نقش خود را در جنگ اعلام کرد و گفت دولت نمی خواهد قبول امارات متحده عربی در “هر گفت و گو با” در لیبی در آینده است.

در واکنش به استقرار نیروهای ترکیه به حمایت از GNA نیروهای علی عبدالله ادعا کرد توافق با ترکیه شد یک قانونی است. او گفت که آن را شامل نمی شود استقرار دائم ترکیه پایگاه های نظامی در لیبی اما افزود که اگر این مرحله لازم بود برای ایجاد ثبات در این کشور می توان تصمیم گرفت. او همچنین استدلال کرد که کشورهایی مانند فرانسه که خود را با نارضایتی ترکیه باید با استفاده از لیبی به حل و فصل نمرات.

او گفت که او پشیمان است که ترکیه آورده بود در سوریه مزدوران به مبارزه با دولت طرف برگزار شد و امید است که آنها را ترک کنید در حالی که بصورتی پایدار و محکم انکار گزارش می دهد که مبارزان یمن اخیرا در آورده برای تقویت نیروهای دولتی.

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de