صادر شده در: بروز رسانی:

پلیس با شلیک گاز اشک آور شنبه در مالی را به عنوان سرمایه های پراکنده در گروه بیرون آمد برای دومین مستقیم بعد از تظاهرات ضد دولتی هجوم رئيس جمهور در آخرین تماس برای گفت و گو.

تبلیغات

مشارکت مردم به مراتب کوچکتر از هزاران نفر که رسید از طریق خیابان های جمعه به طور خلاصه اشغال دولت ایستگاه تلویزیونی و تنظیم آتش سوزی.

حداقل یک نفر کشته شد جمعه گفت: Djime Kante سخنگوی گابریل توره بیمارستان در باماکو.

گاز اشک آور پیچید به بیمارستان در روز شنبه و زخمی در ادامه می رسند. “در این لحظه وجود دارد بیش از 40,” Kante گفت.

روز جمعه تحولات مشخص شده عمده تنش در حرکت رو به رشد در برابر رئیس جمهور ابراهیم Boubacar کیتا که هنوز دو سال به سمت چپ در غرب این کشور آفریقایی طولانی بی ثبات شده توسط افراط گرایان اسلامی.

خود را یک شبه آدرس به ملت در زمان ژست آشتی جویانه روز بعد از او سعی کرده بود برای دلجویی از معترضان توسط امیدوار به وصله پینه کردن دادگاه قانون اساسی که قانونی نتایج انتخابات در مارس مناقشه بوده توسط چند ده نامزد.

“من می خواهم یک بار دیگر به ما اطمینان مردم از تمایل برای ادامه گفت و گو و تکرار من آمادگی به همه اقدامات در قدرت من به آرام کردن اوضاع,” او گفت:.

ضد دولتی جنبش هنوز هم می خواهد مجمع ملی حل شده. نام خود را در تاریخ 5 ژوئن جنبش یا M5 نشان دهنده روز تظاهر اولین بار در زمان به خیابان یکهو.

در حالی که این گروه رسما حمایت کردن از آن تماس های که Keita ترک برخی از معترضان هنوز هم می خواهید او را از دست رفته.

کیتا به قدرت رسید و پس از یک رهبری عملیات نظامی برای بیرون راندن افراط گرایان اسلامی از قدرت در شمال مالی را در شهرهای 2013, برنده اولین انتخابات دموکراتیک سازمان یافته پس از یک کودتای نظامی سال قبل.

با وجود حضور U. N. حافظ صلح و فرانسه و منطقه ای نیروهای حمایت مالی نیروهای گروه تروریستی در ادامه به اجرای حملات.

سال گذشته به خصوص مرگبار به عنوان صدها نفر از سربازان کشته شدند, در شمال وادار نظامی در یک نقطه به برخی از آن دور افتاده ترین و آسیب پذیر پاسگاه. آن باعث انتقاد از دولت بود که دست زدن به این بحران است.

آخرین دموکراتیک انتخاب رهبر قبل از کیتا رئیس جمهور Amadou تومانی توره سرنگون شد در سال 2012 کودتا پس از یک دهه در قدرت است. این هرج و مرج سیاسی است که در گرفت متهم شده است برای ایجاد یک خلاء قدرت است که اجازه شورش اسلامی را نگه دارید در شمال. زیر فشار بین المللی که کودتا رهبر بعد از تحویل قدرت به یک غیر نظامی و دولت انتقالی که سازماندهی انتخابات است.

(AP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de