صادر شده در:

منچستر سیتی دو سال تعلیق از فوتبال اروپا لغو شد توسط دادگاه داوری ورزش (CAS) در دوشنبه اجازه می دهد این باشگاه برای رقابت در فصل آینده لیگ قهرمانان.

تبلیغات

CAS حکم داد که شهر نیست نقض بازی جوانمردانه مالی (FFP) قوانین توسط disguising و سرمایه گذاری سهام به عنوان حمایت مالی. ورزش بالاترین دادگاه نیز کاهش می یابد جریمه برای عدم همکاری با یوفا به 10 میلیون یورو ($11.30 میلیون) از 30 میلیون یورو است.

“بسیاری از اتهام نقض گزارش (یوفا) Adjudicatory مجلسی از CFCB (باشگاه و کنترل مالی بدن) بودند یا نه تاسیس و یا زمان ممنوع” CAS در بیانیه ای گفت.

یوفا, فوتبال اروپا را در بدن حاکم بود و حکومت در ماه فوریه که شهر متعهد شده بود جدی FFP نقض و موفق به همکاری با تحقیقات خود را.

از دست رفته در لیگ برتر هزینه کرده اند که باید هرگونه تخلف به اندازه 100 میلیون پوند ($126.02 میلیون) در پول جایزه و پخش درآمد و همچنین matchday و دیگر درآمد.

این FFP مقررات طراحی شده برای جلوگیری از باشگاه های در حال اجرا تا ضرر و زیان بزرگ از طریق هزینه های بازیکنان. آنها همچنین اطمینان از حمایت و معاملات خود را بر اساس ارزش بازار واقعی و واقعی هستند موافقت نامه های تجاری—و نه راه برای صاحبان پمپ نقدی به یک باشگاه به دور از قوانین است.

CAS گفت: آن کامل حقوقی حاکم با جزئیات مورد و تصمیم گیری می شود منتشر شده و در روزهای آینده.

“در حالی که منچستر سیتی و مشاوران حقوقی هستند و در عین حال به نقد و بررسی کامل حکم توسط دادگاه داوری ورزش (CAS) این باشگاه استقبال پیامدهای امروز حاکم به عنوان یک اعتبار باشگاه و موقعیت و بدن از شواهد وجود دارد که آن را قادر به ارائه” شهر در بیانیه ای گفت.

“باشگاه خواسته برای تشکر از اعضای پانل به صورت سعی و کوشش خود را و این روند به دلیل که آنها تجویز” باشگاه اضافه شده است.

یوفا گفت: از آن باقی مانده متعهد به FFP.

“یک یادداشت که CAS پانل یافت که وجود دارد کافی شواهد قطعی به حمایت همه CFCB را نتیجه گیری در این مورد خاص و که بسیاری از اتهام نقض شد زمان-محروم با توجه به 5 سال زمان پیش بینی شده در مقررات یوفا.

“در طول چند سال گذشته بازی جوانمردانه مالی نقش قابل توجهی در حمایت از باشگاه ها و کمک به آنها برای تبدیل شدن به مالی پایدار و یوفا و ECA (باشگاه اروپا انجمن) باقی می ماند متعهد به اصول آن.”

(رویترز)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de