صادر شده در:

یک مجسمه از یک ضد نژادپرستی تظاهرات در بریتانیا بود که جایگزین یکی از یک تاجر برده حذف شد سه شنبه مقامات محلی گفت: در جریان جنگ بیش نمادین خالی مجسمه.

تبلیغات

مقامات در جنوب غربی شهر بریستول گفت: آنها گرفته بود پایین مجسمه سازی – تحت عنوان “افزایش قدرت” نمایش سیاه و سفید زندگی می کند موضوع نشان دهنده جن رید با مشت او مطرح شده – تقریبا دقیقا 24 ساعت پس از آن قرار داده شده در ستون بدون اجازه.

“امروز صبح ما حذف مجسمه” بریستول شورای شهر در بیانیه ای گفت. “در آن برگزار خواهد شد در موزه ما برای هنرمند به جمع آوری و یا کمک مالی به مجموعه ما.”

مجسمه سازی بود که مخفیانه در محل قرار داده و روز چهارشنبه بود که با الهام از حوادث در بریستول ماه گذشته که دیدم ضد نژادپرستی تظاهرات حذف مجسمه تاجر برده ادوارد Colston و تخلیه آن در بندر محلی.

رید حضور داشتند رونمایی و گفت: “من می توانم آن را ببینید پایین آمدن در عجله بسر می رسانید”.

اما مقامات محلی مقامات اصرار داشت آن را برای کل شهر به تصمیم می گیرید چه چیزی باید جایگزین Colston مجسمه که تا به حال ایستاده در ستون پس از سال 1895.

“مجسمه سازی که نصب شده است امروز این کار و تصمیم مستقر در لندن هنرمند” بریستول شهردار ماروین ریس گفت: در روز چهارشنبه.

“آن بود و نه درخواست شده و اجازه داده نشده بود برای آن نصب شود.

“آینده از پایه ستون و آنچه بر روی آن نصب شده باید تصمیم توسط مردم از بریستول.”

تظاهرات در بریستول صورت گرفت پس از قتل آفریقایی آمریکایی جورج فلوید توسط پلیس در ایالت مینه سوتا است.

مرگ او کمک کرد تا سوخت تظاهرات جهانی از جمله در انگلستان که در آن بسیاری از تمرکز تظاهرات شده در بریتانیا استعماری گذشته است.

Colston یک قرن 17th, برده معامله گر و محافظه کار MP شرکت که به زور منتقل تعداد زیادی از غرب آفریقایی.

اهل بریستول نام او را گرامی داشتند و در بسیاری از نقاط دیدنی در سراسر شهرستان.

تاثیر مارس در بریستول دیده است تماس, دیگر مجسمه ها در انگلستان به کار گرفته می شود از جمله این که از استعمار سیسیل رودز در دانشگاه آکسفورد را Oriel کالج.

همچنین وجود داشته است counter-تظاهرات برای محافظت از برخی از مجسمه ها از جمله یکی از جنگ به رهبری وینستون چرچیل در لندن و بنیانگذار طلایه دار جنبش رابرت بادن-پاول در پول در ساحل جنوبی انگلستان.

(AFP)

  

  

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de