لیبرال ما دیوان عالی کشور قاضی Ginsburg برای درمان سرطان عود

صادر شده در:

ما در دیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg های 87 ساله لنگر از آن لیبرال بال روز جمعه گفت که او تحت شيمی درمانی برای عود سرطان است.

تبلیغات

Ginsburg یکی از چهار لیبرال قضات در نه عضو دادگاه گفت که او قصد دارد به باقی می ماند بر روی نیمکت “تا زمانی که من می تواند انجام این کار کامل بخار است.”

“من باقی می ماند به طور کامل قادر به انجام این کار است” او در بیانیه ای گفت.

Ginsburg گفت: یک دوره از سلول های بنیادی برای ضایعات در کبد او ثابت کرده ناموفق اما شیمی درمانی بود “بازده نتایج مثبت است.”

Ginsburg سلامت از نزدیک تماشا به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال یک فرصت برای تعیین عدالت که شیب دادگاه در یک محکم تر محافظه کار جهت بالقوه تغییر قانون ایالات متحده و سیاست های اجتماعی برای چندین دهه است.

دیوان عالی کشور خدمت می کنند تا زمانی که آنها می میرند و یا به طور داوطلبانه بازنشسته و Ginsburg کرده چسبیده به موقعیت خود را با وجود سن او آگاه است که اگر او برگ آن می تواند تغییر قضایی ما چشم انداز است.

Ginsburg دچار حداقل سه نفر قبلی حملات مبتلا به سرطان بیش از دو دهه گذشته از جمله سرطان روده بزرگ و سرطان ریه است.

او گفت: بیوپسی در ماه فوریه تا به حال نشان داد ضايعات در کبد و او شروع سلول های بنیادی است. وقتی که ثابت ناموفق او شروع شیمی درمانی.

“جدید ترین اسکن در تاریخ 7 ژوئیه نشان داد کاهش قابل توجهی از ضایعات کبدی و هیچ بیماری جدید” Ginsburg گفت.

(AFP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>