صادر شده در: ویرایش:

روبات ارائه وعده های غذایی و ارقام شبح در hazmat مناسب و دوربین اشاره کرد و در مقابل درب: چین روش برای به اجرا درآوردن coronavirus قرنطينه نگاه مانند یک sci-fi ناکجاآباد برای سپاه از مردم است.

تبلیغات

مقامات گرفته اند گام های جدی را به اطمینان حاصل شود که مردم نمی شکستن انزوا قوانین پس از چین تا حد زیادی رام این ویروس که تا به حال فلج کردن این کشور برای ماه می باشد.

با موارد وارداتی از خارج از کشور تهدید به باز کردن چین پیشرفت مسافران ورود از خارج از کشور شده اند ملزم به ماندن در خانه و یا در هتل های تعیین شده برای 14 روز.

پکن سست حکومت در پایتخت این هفته-به جز برای کسانی که از خارج از کشور و هوبئی استان که این ویروس برای اولین بار ظاهر در اواخر سال گذشته.

در یک قرنطینه هتل در مرکز پکن یک گارد نشسته در یک میز در هر طبقه به نظارت بر تمام حرکات.

تنهایی شکسته است توسط یکی از بازدید کنندگان مجاز در نزدیکی اتاق: سه پا قد بلند و استوانه ربات ارائه می شود که آب بطری وعده های غذایی و بسته به مهمانان هتل.

ربات سواری آسانسور و راهرو هدایت خود را در آن به حداقل رساندن تماس بین مهمانان و انسانی کارکنان.

هنگامی که ربات در مقصد خود می رسد آن صفحة تلفن ثابت در اتاق و به اطلاع مستاجر در وهم آور, کودکانه, صوتی:, “سلام, این است که خدمات خود را به ربات. سفارش خود را وارد کرده در خارج از اتاق خود را.”

شکم باز می شود و مهمان طول می کشد تا تحویل موارد قبل از ربات چرخش و رول دور.

پزشکان در hazmat مناسب برای رفتن از یک اتاق به اتاق روزانه یادآوری سرنشینان از جمله خبرگزاری فرانسه و روزنامه نگار که در هوبئی را به خود درجه حرارت با دماسنج جیوه ارائه شده را بررسی کنید و بپرسید اگر هر حال تجربه علائم.

افراد زیر صفحه اصلی قرنطینه در جای دیگر در این شهر تا به حال سکوت الکترونیکی هشدار دهنده نصب شده خود را در درب.

مقامات قرار داده تا متوجه در هر قرنطینه خانوار درب درخواست همسایگان به نگه داشتن چشم در محدود ساکنان.

در یکی پکن مسکونی ترکیب مقامات به خبرگزاری فرانسه گفت که افراد زیر صفحه اصلی قرنطینه باید به اطلاع جامعه داوطلبان هر زمان که آنها برای باز کردن درهای خود را.

Friederike Boege یک روزنامه نگار آغاز شد دومین قرنطینه در پکن در این سال در روز یکشنبه پس از بازگشت از هوبئی سرمایه ووهان.

او ساختمان مدیریت نصب یک دوربین در جلوی درب خود را برای نظارت بر حرکات خود را.

“این بسیار ترسناک چگونه شما استفاده می شود به چنین چیزهایی” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

“به غیر از دوربین من معتقدم که پاسداران و پاک کن را در ترکیب خواهد denunciate من اگر من به بیرون رفتن” Boege گفت.

در طول قبلی قرنطینه تجربه در ماه مارس پس از بازگشت از سفر به تایلند, او گزارش به مدیریت ساختمان توسط یک پاک کن برای رفتن طبقه پایین را به سطل زباله.

بدون تماس انسان

مجموع انزوا تبدیل شده است به طور موقت هنجار برای کسانی که تحت سخت قرنطینه بدون حتی یک سفر به فروشگاه مواد غذایی و یا راه رفتن برای شکستن یکنواختی.

شادی زونگ 25-سال-رسانه های حرفه ای از بازگشت به پکن از یک سفر کاری در ویروس کانون ووهان صرف سه هفته بدون ترک اتاق تنگ در هتل دیگری در چین سرمایه است.

وجود دارد, مهمان مجاز به سفارش مواد غذایی خود را و بودند جای داده استاندارد وعده های غذایی.

دوستان اجازه داده شد به همراه بسته های میز جلو است که سپس در سمت چپ خارج اتاق های هتل توسط کارکنان که اجتناب از تماس مستقیم با مهمانان.

“صرف 21 روز در یک ردیف بدون دیدن یک فرد آن را احساس مانند زمان عبور بسیار به آرامی” زونگ به خبرگزاری فرانسه گفت.

همه مردم تحت قرنطینه هستند به عنوان دقت به عنوان کسانی که در پکن ،

شارلوت پوارو یک معلم که وارد چین در اواخر ماه مارس — درست قبل از ممنوعیت اتباع خارجی که وارد کشور معرفی شد — صرف دو هفته تحت قرنطینه در یک خوابگاه در جنوب شرقی شهر گوانگجو است.

او محدود به تنهایی در یک 10-سفری با وعده های غذایی تحویل به درب و پرسنل پزشکی در آینده به بررسی متوسط چند بار در روز.

“آنها هرگز قفل درب و (کل) فرایند بر اساس اعتماد” پوارو به خبرگزاری فرانسه گفت. “همه ما در این بازی بدون رقابت.”

(AFP)

tinyurlv.htclck.ruulvis.net