صادر شده در:

نیوزیلند روز دوشنبه ثبت شده هیچ مورد جدید از coronavirus برای اولین بار پس از آوریل 16 و کمتر از یک هفته پس از اقیانوس ملت به پایان رسید سخت مستند که به نظر می رسد به موجود شیوع بیماری.

تبلیغات

مدیر کل سلامت اشلی بلومفیلد یک کنفرانس خبری گفت نتیجه این شد دلیلی برای جشن با اشاره به مرگ و میر باقی مانده در 20 با ویروس های اضافی مربوط به مرگ و میر.

“آن است که نمادی از تلاش هر کس در قرار” بلومفیلد به خبرنگاران گفت:.

“این اولین روزی است که ما تا به حال هیچ مورد جدید است و ما می خواهیم به آن را نگه دارید که راه.”

سه شنبه گذشته نیوزیلند به پایان رسید سخت مستند که تعطیل ادارات و مدارس و مراکز و رستوران ها و زمین های بازی و سایر مناطق عمومی برای بیش از یک ماه است.

اما چند محدودیت های اجتماعی در محل باقی می ماند با میلیون ها نفر از زلاند نو هنوز کار و تحصیل از خانه اگر چه برخی از فعالیت های اقتصادی اجازه داده شد برای از سرگیری.

بلومفیلد هشدار داد که مردم باید همچنان اجتماعی فاصله اقدامات برای اطمینان از COVID-19 بازگشت نیست.

“به وضوح این ارقام دلگرم امروز اما از آن است که فقط یک لحظه در زمان” بلومفیلد گفت.

“آزمون واقعی است اواخر این هفته هنگامی که ما عامل در دوره کمون ویروس و زمان آن طول می کشد برای مردم به نمایش علائم است که به طور کلی پنج تا شش روز پس از قرار گرفتن در معرض.”

تعداد موارد تایید شده در کشور است 1,137, او گفت:.

وزیر امور خارجه وینستون پطرس در روز دوشنبه حمایت خواستار به اصطلاح ترانس تاسمان حباب است که اجازه می دهد جنبش مردم بین نیوزیلند و استرالیا گفت: چنین ترتیب می تواند کار “به طور جدی هست”.

استرالیا تا کنون موفق به فرار از تعداد زیاد تلفات دیده می شود در کشورهای دیگر با حدود 6,800 عفونت و 95 مرگ و میر.

این کشور تا به حال 26 مورد جدید از coronavirus روز دوشنبه از جمله هفت ساله پسر سراسر سه متحده در بزرگترین روزانه پرش در دو هفته.

نیوزیلند تیم راگبی داده شد چراغ سبز به پرواز به استرالیا و شروع به آموزش برای مسابقات در حالی که تحت 14 روز از قرنطینه.

“مقامات دو کشور با توجه به همه جنبه های ترانس تاسمان مفهوم برنامه ریزی و چگونه این اتفاق می افتد به طور گسترده تر” پطرس گفت.

(رویترز)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de