صادر شده در: بروز رسانی:

فرانسه روز چهارشنبه ثبت 278 مرگ و میر در 24 ساعت از 330 روز قبل در نظر گرفتن تعداد کل مرگ و میر به علت Covid-19 به 25,809.

تبلیغات

تعداد کل Covid-19 نفر در Icu در سراسر فرانسه رسیده 3,147 در چهارشنبه 283 کمتر از روز قبل با توجه به مقامات بهداشت.

Hospitalisations نیز کاهش یافت, در ادامه یک شرکت بدون وقفه سه هفته ای سقوط.

مستند کاستن شروع می شود ممکن است 11

فرانسه تنظیم شده است شروع به کاهش آن مستند, on May 11, زمانی که مردم اجازه خواهد داشت به حرکت تا 100 کیلومتر (60 مایل) در اطراف محل اقامت خود را بدون توجیه فرم. جنبش فراتر از 100 کیلومتر را هنوز هم نیاز به یک توجیه فرم.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی صورت گرفته با احتیاط و “عمل گرایی” در مورد سفر به خارج از 100 کیلومتر در منطقه برای جلوگیری از شتاب گسترش ویروس به پایین عفونت مناطق.

فرانسه منتشر رنگ-کد نقشه در هفته گذشته تقسیم کشور به مناطق اعم از قرمز برای بالا عفونت مناطق به سبز کم عفونت مناطق. نقشه طراحی شده است به عنوان یک مرجع برای مستند تسهیل اقدامات است.

دولت فرانسه مستند تسهیل اقدامات کشیده اند آتش از منتقدان که می گویند آنها گیج کننده است و این کشور آماده است برای مقابله با سخت اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات حفاظتی مورد نیاز خواهد بود که پس از مارس 11 برای جلوگیری از عود این بیماری همه گیر.

اما دولت در دفاع از آن جدول زمانی با نخست وزیر Édouard Philippe روز دوشنبه تصریح می کند که “زندگی اقتصادی باید رزومه imperatively و به سرعت”.

(FRANCE 24 با خبرگزاری فرانسه و رویترز)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de