صادر شده در: اصلاح:

Airbnb می گوید آن است که تخمگذار کردن 25 درصد از نیروی کار خود را به عنوان آن را در برابر کاهش شیب در سفر جهانی به علت جدید بیماری همه گیر کوروناویروس.

تبلیغات

این یک شکست جدی برای 12 سال-خانه های قدیمی-شرکت های که فقط چند ماه پیش بود که به ارزش 31 میلیارد دلار و برنامه ریزی به شدت مورد پیش بینی IPO. Airbnb لیست حدود 7 میلیون و خواص در وب سایت خود را.

در نامه ای به کارکنان مدیر عامل برایان Chesky گفت: San Francisco-بر اساس شرکت است که اجازه 1,900 از آن 7,500 کارگران رفتن و برش کسب و کار است که نمی به طور مستقیم حمایت از خانه های. کسانی که شامل سرمایه گذاری خود را در هتل ها و حمل و نقل هوایی و تولید فیلم.

“ما در مجموع زندگی از طریق دلخراش ترین بحران از طول عمر ما” Chesky نوشت.

Chesky گفت: Airbnb انتظار دارد درآمد خود را به رها کردن بیش از نیمی از این سال است. این شرکت خصوصی برگزار شد بنابراین آن را نمی کند, انتشار ارقام مالی. اما AirDNA یک شرکت است که مانیتور رزرو و اجاره هزینه برای Airbnb میزبان و دیگران گفت: آمریکا رزرو کاهش 53% بین Feb. 3 و مارس 13. برخی از اماکن مانند انگلستان را محدود کرده اند غیر ضروری سفر و یا فقط در حال اجازه دادن به کارگران پزشکی کتاب باقی می ماند با Airbnb.

Chesky گفت: سفر خواهد کرد و در نهایت بازگشت اما نگاه متفاوت است. Airbnb انتظار مسافران می خواهید گزینه های که به خانه نزدیک تر و بیشتر مقرون به صرفه برای مثال. این شرکت در حال پوسته پوسته شدن و بازگشت سرمایه گذاری خود را در خواص لوکس به عنوان یک نتیجه.

“ما نیاز به ایجاد تغییرات اساسی به Airbnb با کاهش اندازه نیروی کار ما در اطراف بیشتر متمرکز بر استراتژی کسب و کار” Chesky گفت.

این حرکت کاملا دور از انتظار نیست. ماه گذشته دو شرکت های سهامی خصوصی — دریاچه نقره ای و ششم خیابان شرکای سرمایه گذاری 1 میلیارد دلار بدهی و حقوق صاحبان سهام در Airbnb. این قرارداد ممکن است شامل تعهد به کاهش هزینه ها.

Chesky به تازگی خشم بسیاری از Airbnb را میزبان زمانی که او گفت: مهمانان آنها می توانند انصراف خود را باقی می ماند بدون مجازات به عنوان coronavirus مستندات scuttled سفر خود را برنامه. در اوایل ماه آوریل Airbnb موافقت به پرداخت میزبان 250 میلیون دلار را برای برخی از پول از دست رفته برای لغو شد. Airbnb در حال حاضر اجازه دادن به مردم که در برنامه ریزی برای بررسی در ژوئن 15 به لغو بدون مجازات.

Chesky گفت: خروج کارمندان را دریافت حداقل 14 هفته از پایگاه خود پرداخت. آمریکا کارکنان ادامه خواهد داد برای دریافت پوشش مراقبت های بهداشتی برای یک سال و در کشورهای دیگر کارکنان را در حفظ سلامت خود از طریق پوشش پایان این سال است.

(AP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de