صادر شده در:

حکم دیوان عالی عدالت اموزش Bader Ginsburg که تا به حال یک سری از حوادث بهداشت قرار گرفتند, درمان غیر جراحی برای بیماری کیسه صفرا در روز سه شنبه است و “استراحت به راحتی” یک سخنگوی دادگاه گفت.

تبلیغات

Ginsburg, 87, حال سنگ کیسه صفرا که باعث عفونت و درمان در بیمارستان جانز هاپکینز در بالتیمور سخنگوی کتی Arberg در بیانیه ای گفت.

Ginsburg است که انتظار می رود برای شرکت در دادگاه شفاهی در روز چهارشنبه از راه دور از بیمارستان است.

آزمون پس از دادگاه شفاهی در صبح روز دوشنبه نشان داد که Ginsburg شد مبتلا به سنگ کیسه صفرا است که تا به حال مهاجرت به مجرای کیستیک یک لوله که خالی صفرا مسدود کردن آن و ایجاد عفونت Arberg گفت.

Ginsburg است که انتظار می رود به ماندن در بیمارستان برای یک یا دو روز, او گفت:.

دادگاه عدالت قدیمی ترین تا به حال یک میزبان از مسائل مربوط به سلامت در سال های اخیر است.

در نوامبر سال 2018 او شکست سه دنده در یک سقوط. پس از آن آزمایش های پزشکی منجر به درمان سرطان ریه که ناشی از او را به دست شفاهی در ژانویه 2019. او در بازگشت به نیمکت اما در ماه اوت گفت: که او دریافت کرده بود پرتو درمانی برای درمان سرطان لوزالمعده است.

اخیرا Ginsburg شد و بستری در بیمارستان در ماه نوامبر برای دو شب مبتلا به تب و لرز اما بازگشت به کار در دادگاه روز بعد از اینکه منتشر شد.

سلامت لیبرال عدالت است که از نزدیک به تماشای زیرا دیوان عالی کشور خالی را جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از این فرصت برای انتخاب یک سوم عدالت به نه-عضو دادگاه و محصولات آن بیشتر به سمت راست. دادگاه در حال حاضر دارای یک 5-4 محافظه کار اکثریت.

دیوان عالی کشور در این هفته بوده است شنیدن شفاهی توسط تلفنی برای اولین بار در تاریخ خود در پاسخ به نگرانی های بهداشتی مطرح شده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

(رویترز)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de