صادر شده در: تغییر یافته:

هند را در روز رول کردن یک نسخه از آن coronavirus تماس با ما-نرم افزار ردیابی است که می تواند اجرا بر روی تلفن همراه حامل تکیه Jio ارزان, همراه, به عنوان آن را به نظر می رسد برای افزایش, رسیدن, سیستم, یک مقام ارشد دولت گفت: در روز پنج شنبه.

تبلیغات

هند که تحمیل کرده است بزرگترین خاموش شدن به نبرد گسترش coronavirus ماه گذشته راه اندازی Aarogya Setu (سلامت پل) برنامه — بلوتوث و GPS مبتنی بر نرم افزار است که هشدار به کاربران که ممکن است در تماس با افرادی که بعد از تست مثبت برای COVID-19.

برنامه که دانلود شده است بیش از 83 میلیون بار تا کنون در ابتدا در دسترس به هند را حدود 500 میلیون کاربران گوشی های هوشمند در آندروید گوگل و دستگاه های اپل, اما نه به حدود 400 میلیون کاربر بیشتر از ویژگی های اساسی گوشی های.

در عرض یک هفته یک نسخه از نرم افزار خواهد شد نورد از به بیش از 100 میلیون کاربر از $9 JioPhone – ارزان-اینترنت را فعال کنید گوشی از ویژگی های است که قابل اجرا بر روی سیستم عامل تلفن همراه به نام KaiOS یک مقام ارشد دولت به رویترز گفت.

راه اندازی شده توسط اتکای صنایع مخابراتی واحد در سال 2017, گوشی کاربران می دهد دسترسی به تلفن همراه 4G داده ها و برنامه ها از جمله Facebook, Inc محبوب WhatsApp messenger.

“ما در حال هل دادن آن … تست جریان است” گفت: این مقام که کاهش یافته است به عنوان طرح نیست ،

هند و فناوری وزارت و اعتماد Jio بلافاصله پاسخ به ایمیل ها و به دنبال دهید.

تماس با ردیابی برنامه های مانند Aarogya Setu استفاده می شود در تلاش برای سرعت بخشیدن به فرایند شناسایی, تست و جداسازی افراد در معرض ویروس قبل از آنها گسترش آن به دیگران است.

در حالی که بسیاری از کشورها در سراسر جهان با استفاده از برنامه های مشابه برخی مانند استرالیا و کلمبیا در حال تبدیل شدن به فن آوری های اپل و الفبای گوگل در میان شهروندان نگرانی های حریم خصوصی و glitchy دولت-حمایت سیستم.

دولت هند همچنین راه اندازی یک شماره تلفن رایگان است که متصل از ویژگی های گوشی و خط تلفن ثابت کاربران به Aarogya Setu پلت فرم اجازه می دهد آنها را برای خود ارزیابی برای COVID-19 از طریق تعاملی صدای پاسخ سیستم.

به عنوان هند کاسته برخی از آن مستند محدودیت های آن دستور داد تمام دولتی و کارکنان بخش خصوصی بازگشت به کار برای استفاده از این برنامه گفت: شرکت سران برگزار خواهد شد مسئول برای حصول اطمینان 100% پوشش در میان کارکنان.

یک هکر که با نام الیوت الدرسون در توییتر است با اشاره به نقص حریم خصوصی در هند برنامه اما دولت در پاسخ اطمینان شهروندان خود که آن را بی خطر است.

(رویترز)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de