صادر شده در: ویرایش:

مدونا گفت: “او بهبود از Covid-19 بیماری که او را مجبور به خروج از یک رشته از کنسرت در پاریس در فوریه و مارس.

تبلیغات

“ملکه پاپ” گفت که او تا به حال آزمایش مثبت آنتی بادی که ممکن است منظور او Covid-19-هر چند در آن زمان او گفت که او متوجه نیست که او آن را به حال.

“من در حال حاضر بیمار” او به او گفت 15 میلیون followers on Instagram.

“هنگامی که شما تست مثبت anti-بدن آن معنی است که شما تا به حال این ویروس که من واضح بود که من بیمار بود در پایان تور من در پاریس بیش از هفت هفته پیش همراه با بسیاری دیگر از هنرمندان در نمایش” او گفت:.

61 ساله ستاره فقط یک شب در پاریس در فوریه 22 قبل از تماس بعدی نشان می دهد با استناد به “مداوم صدمات”.

او بعدها به نام دو بیشتر کنسرت پاریس — آخرین در او مادام X world tour-بعد از اینکه مقامات فرانسوی ممنوع اجتماعات بزرگ در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس در اوایل ماه مارس.

“در زمان ما همه فکر کردیم بد آنفولانزا” مدونا نوشت در پست خود.

“خدا را شکر ما همه سالم و خوب در حال حاضر.”

‘نفرین’

پاریس تاریخ مدونا در تور به نظر می رسد به لعن شده اند با باز کردن شب کنسرت شروع نمی کنند تا پس از نیمه شب سه ساعت و نیم دیر است.

دانشمندان در حال شک و تردید در مورد صحت بسیاری از آنتی بادی آزمایش که ادعا می کنند برای نشان دادن یک فرد تا به حال ویروس.

برخی هشدار داده است که حتی این آزمون که با دولت ایالات متحده غیر رسمی استانداردهای تولید ممکن است مثبت کاذب.

خواننده نشان داد او تا به حال این ویروس پس از به اشتراک گذاری یک مقاله در مورد اهدای 1.1 میلیون دلار (یک میلیون یورو) نسبت به تحقیق برای پیدا کردن واکسن برای coronavirus.

مدونا در میان 200 هنرمندان و دانشمندان که به امضا نامه ای سرگشاده شنبه خواستار تغییر رادیکال در سراسر جهان به جای “بازگشت به حالت عادی” پس از coronavirus مستندات.

در کنار ستاره های هالیوود, Cate Blanchett, جین فوندا و ماریون کوتیار و کلاچ از برندگان جایزه نوبل به او التماس کرد برای پایان دادن به مصرف گرایی لجام گسیخته و یک “تحول رادیکال” اقتصاد برای کمک به صرفه جویی در این سیاره است.

“ادامه فاجعه زیست محیطی است meta-بحران” باز نامه ای گفت:.

“بر خلاف همه گیر… جهانی زیست محیطی سقوط را بی اندازه عواقب” آن اضافه شده است.

مدونا ساخته شده زیادی کمک مالی به صندوق سازمان یافته توسط اتحادیه اروپا برای پیدا کردن یک واکسن برای COVID-19, رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen نشان داد در هفته گذشته.

(AFP)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de