یک دادگاه تجدید نظر فدرال امروز دوباره طرح دعوی در دادگاه توسط یک Brookline زن که شکایت کرد زیرا او بسیار قرار داده و پس از پیدا کردن که “100% طبیعی” Wesson نفت ممکن است حاصل از اصلاح ژنتیکی گیاهان است که او ادعا می کند باعث می شود آن را هر چیزی اما طبیعی است.

این حکم توسط دادگاه استيناف آمريکا برای اولین مدار در بوستون لغو سفارش توسط یک قاضی فدرال صادر شده در سال 2017 – رد کت و شلوار, چرا که او با موافقت Conagra برندها که برچسب خوب است با FDA و فدرال غذا مقررات مغلوب ساختن پیشی جستن هر چیزی در دولت قانون است.

اما در برقراری مارگارت لی کت و شلوار که در آن او در حال فشار دادن به تبدیل شدن به سرب شاکی در یک کلاس اقدام مورد است که می تواند به معنای بیش از 5 میلیون دلار خسارت – دادگاه تجدید نظر حکم داد که این مسئله واقعی نیست چه نوع از مواد تشکیل دهنده در یک محصول اما آیا آگاهانه مصرف کننده می تواند احساس فریب شوی. و این دادگاه گفت: چیزی است که قطعا تحت پوشش ماساچوست مصرف کننده-حفاظت از قانون است. آن ذکر شده مشابه حکم آن صادر شده در سال گذشته احیا طرح دعوی در دادگاه توسط یک زن که احساس می شود به طرز وحشیانه ای را گمراه کردند پس از یادگیری است که یک شرکت قهوه را “فندق creme” قهوه حاوی هیچ فندق.

لی شکایت کرد Conagra – و Stop & Shop و روشه وارنر در سال 2017 پس از او می گوید: سال ها از خوشحالی blithely خرید Wesson روغن های گیاهی چرا که او فکر “100% طبیعی” به معنای, در میان چیزهای دیگر بدون اصلاح ژنتیکی مواد تشکیل دهنده. او می گوید: او شوکه شده بود که او آموخته است که در غیر این صورت روشن به نام تجاری دیگر از روغن های گیاهی است و به عنوان یکی می کند در تماس با یک وکیل کسی است که fortuitously متخصص در کلاس اقدام پرونده های حقوقی.

با توجه به دادگاه خلاصه ای از این مورد:

او تسلیم که Conagra نشان داد که Wesson نفت بود “100% طبیعی” در برچسب آن حتی اگر آن را شامل GMOs که لی خودش درک “100% طبیعی” به این معنی است که Wesson نفت بود GMO رایگان است که او آن را خریداری خاص از فروشگاه های مواد غذایی در ماساچوست “پنج یا شش بار در سال” برای سال ها که او خریداری یک محصول متفاوت پس از او آموخته است که Wesson نفت شامل GMOs. شکایت در نتیجه موجه مدعی است که Wesson نفت را برچسب می تواند فریب مناسب مصرف کننده.

در علاوه بر این به حکم آن یک مورد را به یک هیئت منصفه تحت قانون دولت دادگاه را رد کرد Conagra استدلال که FDA تعیین کرده است که محصولات GMO هستند, بیش از حد طبیعی است. در واقع دادگاه گفت: FDA است در واقع گرفته شده از یک موضع در مورد اینکه آیا GMO-بر اساس محصولات را می توان به عنوان برچسب “طبیعی” است که در واقع این آژانس هنوز ploddingly تلاش برای تصمیم می گیرید که آیا محصولات GMO منشأ می تواند به عنوان برچسب “طبیعی است.” دادگاه گفت: این سازمان در زمان یک چاقو در, سوال در 1990s و سپس به دنبال نظرات در 2015 در سوال و هنوز به موضوع هر اتصال و مقررات در این موضوع:

انتقادی FDA را دور اخیر درخواست برای نظر به اینکه GMOs طبیعی [صادر شده در سال 2015] به طور ضمنی اذعان دارد که آژانس هنوز حکم داد که آنها هستند.

دادگاه اضافه شده:

ما کاهش به اب راه رفتن را به بحث بر سر بهترین تعریف از “طبیعی است.” در این مرحله ما تنها نیاز به تصمیم می گیرید که آیا لی موجه ادعا کرد که مناسب مصرف کننده ممکن است فکر می کنم که “100% طبیعی” به این معنی است که یک محصول حاوی GMOs و سپس پایه او تصمیم خرید در اعتقاد به آن. دیدن دومنت, 934 F. 3d در 40 [فندق-کرم قهوه مورد]. لی ملاقات کرده است که آستانه پایین بنابراین او ادعا ممکن است ادامه دهید.

دادگاه ادامه داد:

درست است که Lee امتیاز به هیچ مقررات FDA یا راهنمایی حاکی از این است که یک تولید کننده ممکن است به عنوان توصیف “100% طبیعی” یک محصول است که شامل GMOs. اما اگر “100% طبیعی” است منطقی خواندن در نور از FDA موجود اظهارات به معنی در میان چیزهای دیگر “هیچ GMOs” پس عدم وجود یک FDA اعلام زیر Conagra استفاده از اصطلاح “100% طبیعی” باید برش در برابر Conagra نه نقصان آن است. به نتیجه گیری در غیر این صورت خواهد بود به می گویند که تولید کنندگان مواد غذایی می تواند با مصونیت از مجازات به عنوان طولانی به عنوان FDA هنوز به نوار خاص دروغ آنها مایل به بگویید. FDA به احتمال زیاد ندارد برای مثال یک قانون به طور خاص منع برچسب قورباغه تخم مرغ “خاویار.”

اد. توجه داشته باشید: FDA دارای خاویار انطباق سیاست های راهنمای آن آمده است که “اصطلاح ” خاویار’ بی حد و حصر می شود تنها به این مقاله تهیه شده توسط روش خاص (salting) از ماهیان خاویاری roe” اگر چه آن را می رود به دولت است که به دلیل FDA هنوز برای تعیین حکومت نهایی در مورد این مسئله حتی اگر از آن شده است با توجه به آن پس از سال 1914 بله 1914 که تخم مرغ از گونه های دیگر می تواند به نام یکی دیگر از گونه خاویار نه فقط ساده قدیمی “خاویار.”

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de