جمهوری کنگو رئیس جمهور Sassou-Nguesso: “ما متوجه شده ایم افزایش Covid-19 اپیدمی’

صادر شده در: Modified:

در یک مصاحبه اختصاصی با فرانس 24 و RFI, رئیس جمهور, جمهوری کنگو, Denis Sassou-Nguesso مورد بحث Covid-19 همه گیر در کشور خود و همچنین به عنوان یک بحث درمان و توسعه در ماداگاسکار است که جمهوری کنگو قصد دارد به استفاده از. او همچنین در مورد عواقب اقتصادی بحران بهداشت و درمان و خواسته تا به “500 میلیون دلار” کمک از صندوق بین المللی پول. در نهایت او رد آزادی دو زندانی سیاسی مخالفان ژان-ماری میشل Mokoko و آندره Okombi Salissa در سلامت و زمینه های بشردوستانه است.

تبلیغات

“پس از 30 روز از مستند ما متوجه افزایش این بیماری همه گیر” جمهوری کنگو رئیس جمهور دنیس Sassou-Nguesso گفت: فرانسه 24 و ار در مصاحبه ای منحصر به فرد از پایتخت برازاویل. جمهوری کنگو در حال حاضر دارای ده Covid-19 مرگ “از جمله دو پزشک و بیش از 260 مورد از این بیماری باید به طور رسمی شناسایی شده است.

“ما معتقدیم که این بیماری همه گیر است که هنوز هم بسیار در حال حاضر” Sassou-Nguesso اضافه شده است. این کشور مستند در نیروی از 31 مارس به علت برداشته شود در پایان ماه آوریل و در حال حاضر تمدید شده است تا زمانی که ممکن است 15.

>> Covid-19 pandemic: ماداگاسکار توزیع بحث برانگیز ‘درمان معجزه’

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>