با هیچ اصلی-لیگ بیس بال که به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس همه بازیکنان می توانید انجام دهید این است که یاد و امیدوارم که فصل شروع می شود به زودی. یکی از بزرگ منطقه خلیج بیس بال حافظه یک دالاس برادن کامل بازی تقریبا دقیقا 10 سال پیش.

هنگامی که صحبت کردن در مورد این بازی در مارس 9, 2010 با کرونیکل را سوزان Slusser, برادن نشان داد که او تن به تن پس از آن-19th کامل بازی در تاریخ MLB در حالی که او hungover.

“وجود دارد چیزهایی که شما نمی باشد” برادن گفت Slusser. “شراکت در libations یا نوشیدنی های بزرگسالان که چیزی بود که من هرگز قبل از یک روز بازی.

“شب قبل از روز مادر, هر چند من. ما پس از آن کمی است.”

روز مادر دشوار است برای برادن که مادر جودی اتوود درگذشت ملانوم زمانی که او در مدرسه بالا است.

“این فقط یک روز شما در حال تلاش برای دریافت” برادن گفت: کرونیکل. “شما در حال انتظار 12:01 به رول اطراف تا آن را بیش از.”

اوکلند lefty می پیوندد دیوید ولز در خماری سالن از شهرت. ولز در سال 2003 زندگینامه “ایده آل من: Boomer در آبجو Brawls, کمردرد و بیس بال” بستری برای پرتاب خود را مناسب بازی در سال 1998 در حالی که “نیم مست با چشمان خون هیولا نفس و یک جمجمه-تند خماری.”

برادن بود که فقط 26 سال از زمانی که او بازنشسته 27 مستقیم Tampa Bay Rays, بازی های برگزار شده صرفهجویی از آنجا که روز کامل به دلیل مشکلات شانه, اعلام بازنشستگی خود را قبل از شروع 2014 فصل است. او در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک MLB تحلیلگر ورزشی NBC Bay Area و Barstool ورزشی.

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de