والش لغو همه بزرگ جشنواره ها و جشن ها از طریق روز کارگر

شهردار والش امروز اعلام کرد که “رژه و جشنواره ها, برگزار خواهد شد در شهر بوستون در تابستان امسال و از جمله روز کارگر.”

بی جواب مانده این است که چه اتفاقی می افتد به این پیشنهاد در حال اجرا ماراتن بوستون در سپتامبر. 14 هفته پس از روز کارگر.

در یک بیانیه والش گفت:

در حالی که ما در حال برنامه ریزی یک سالم بازگشایی و عادلانه روند بهبود من می دانم که این اعلام خواهد شد ناامید کننده برای بسیاری از ساکنان و سازمان هایی که به جلو نگاه به این حوادث در هر سال. این سخت است برای بهداشت عمومی تصمیم گیری, اما آن را یک حق است. من مردم را تشویق به تجدید نظر خود را از حوادث و تشکر از آنها را برای کار خود را به ما الهام بخش و کمک به جوامع ما از طریق این زمان دشوار است.

شهردار اضافه شده:

هیچ رویداد باید برنامه ریزی شده است که شامل بیش از 10 نفر جمع آوری و یا که می تواند در قرعه کشی یک جمعیت از هر اندازه.

خواسته در نشست خبری روزانه اگر او موافق با والش به ممنوعیت تمام رویدادهای مهم در سطح ایالت رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر را متهم به ارتکاب به چنین حرکت است اما اجازه آن را سخت خواهد بود برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله در “شانه به شانه جمعی-از-بشریت حوادث” بنابراین او تا به برخی از بحث را با همکاران محلی خود را.

آگهی:

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinmobil ödeme bozdurmabuy verified stripe accountsu tesisatçısıhtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme