صادر شده در: ویرایش:

تبلیغات

با وجود اینکه یکی از یونان بهترین و شناخته شده قوم خوانندگان Natassa Bofiliou است در میان هزاران نفر از هنرمندان نگران در مورد تاثیر اقتصادی coronavirus مستندات است که فقط شروع به کاسته شود.

در یک کشور که در آن هنر به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک تفریح و سرگرمی و هنرمندان به مدت طولانی تلاش برای تضمین پرداخت ثابت و حق امتیاز بسته شدن تئاتر و سینما و لغو جشنواره های تابستانی به شکل دراورده شده ویران.

داشتن زندگی از طریق یونان 10 سال بحران اقتصادی 37 ساله Bofiliou هیچ غریبه ای به کار ندارند.

“دولت هرگز واقعا به طور جدی نگران خود با مشکلات هنرمندان که اغلب نیاز به یک شغل دوم برای زنده ماندن” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

پرداخت نشده و یا بیمه کار این است که یک واقعیت برای بسیاری از افراد در حرفه او اشاره می کند.

با رستوران ها و هتل ها بازگشایی در ماه ژوئن مقامات در حال حاضر در تلاش برای نجات برخی از این فصل است.

یونان تابستان برتر رویداد سالانه آتن-اپیداروس جشنواره قرار است در اواسط ماه جولای شش هفته بعد از برنامه ریزی شده.

و برگزارکنندگان در کالاماتا هستند “خوشبین” است که جشنواره بین المللی رقص آغاز خواهد شد در تاریخ 16 ژوئیه به عنوان برنامه ریزی شده.

به تسالونیکی, مستند, جشنواره, در اصل برگزار می شود در ماه مارس در حال حاضر برگزار شود آنلاین در اواخر ماه مه.

یونانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در روز پنج شنبه اعلام کرد یک سری از “اصلاحی” اقدامات برای حمایت از هنرمندان پس از خود را آشکار حذف از مزایای درآمد موجب اعتراض از احزاب مخالف و حتی یونانی آهنگساز Mikis Theodorakis.

“من صمیمانه حسرت داشتن زندگی کنید که عمیقا تاریک اندیش views هنوز هم وجود دارد… در یک کشور متمدن و هنرمندان باید در ردیف جلو قدردانی و” Theodorakis از 94 سال “Zorba the Greek” آهنگساز گفت: در بیانیه ای در ماه گذشته.

هنگامی که خبر شکست در مارس که هنرمندان حذف شده بود از 800 یورو ($865) اورژانس دستمزد مرتب توسط دولت برای furloughed کارکنان و نمایندگان خود را ضربه خیابان در یک اعتراض نمادین خارج از وزارت مالیه.

“متاسفانه ما نامرئی به دولت و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: Costas Kehayoglou رئیس فدراسیون هنرمندان یونانی.

“مردم پشت عروسک’

روز پنج شنبه در حدود 2000 بازیگران, نوازندگان puppeteers و دیگر هنرمندان با تجمع در مقابل ساختمان پارلمان یونان در اعتراض به حمله.

برخی از آگهی ها آنها انجام بخوانید “هنر مرده است” “ما نه گدا” و “مردم پشت عروسک”.

ساعت قبل, وزیر فرهنگ و ارشاد لینا Mendoni اعلام کرده بود که هنرمندان خواهد بود شامل 100-میلیون-یورو حمایت صندوق از جمله 70 میلیون به طور خاص برای کارکنان.

“هدف ما این است که به نگه داشتن فرهنگ فعال… ما نمی خواهیم یک صحنه بدون فرهنگ به دلیل همه گیر” او گفت: “ما تلفنی.

نوازندگان فدراسیون بعدها به نام اقدامات “ناکافی” و اشاره کرد که “کسانی که محروم تر هستند از کسانی که گنجانده شده است”.

“ما تمدن در خطر است,” مشهور خواننده Dimitra Galani گفت آتن شهرداری رادیو در روز جمعه.

“فقط نگاه کنید که چگونه فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی خود را محافظت ملی (فرهنگی) محصول” او گفت:.

الیز Jalladeau مدیر کل تسالونیکی جشنواره بین المللی فیلم هشدار می دهد که یونان سمعی و بصری صنعت حمل خواهد شد اثرات خاموش کردن برای برخی از زمان.

“این بخش است شکننده تر از در دیگر کشورهای اروپایی که در آن وجود دارد بیشتر ساختار به خصوص با توجه به اینکه حمایت از هنرمندان (فکری) حقوق” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

یونانی هنرمندان به مدت طولانی تلاش برای امن مناسب و معقول پرداخت برای کار خود را.

یونانی مالکیت معنوی آژانس سقوط در سال 2018 در یک سوء مدیریت رسوایی با توجه میلیون ها نفر در عدم پرداخت حق امتیاز و یک ساختار جدید است و در عین حال به را نگه دارید.

(AFP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de