صادر شده در: ویرایش:

معمولا پادشاهی مخازن آب و بشقاب های ماهواره ای لبنان را از پشت بام به تازگی شده است graced توسط بعید صحنه های قفل شده-پایین ساکنان فرار از آپارتمان خود را.

تبلیغات

محروم از تمرین اتاق و یا کارگاه های آموزشی توسط محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus و یا فقط نیاز به برخی از اضافی فضای تنفس بسیاری از مردم آرامش و بدون خروج از ساختمان های خود را.

چند باید جرأت بر روی پشت بام خود را برای فرار از این مستند پس از مصرف به خیابان ها در ماه های اخیر به عنوان بخشی از سراسر کشور تظاهرات علیه حاکمان تلقی فاسد و بی منطق.

AFP عکاس یوسف عید هفته را صرف پوسته پوسته شدن پله تا ببینید که چگونه مردم گرفته اند و کم استفاده پشت بام که تنها بازدید کنندگان استفاده می شود مراقبان لوله کش و برق.

“هنگامی که سلول آغاز شده و من به زودی می تواند آن را ندارد و این زمانی است که من فکر چک کردن سقف” گفت: Sherazade مامی, تونس یک رقصنده است که زندگی در بیروت پس از سال 2016.

هر روز پیاده روی تا نهم طبقه از ساختمان با آب او را مات و موسیقی او را به کشش و تمرین.

مانند دیگران کشف پشت بام خود در طول مستند مامی گفت: چشم انداز او در این شهر تغییر کرده بود.

“هنگامی که شما وجود دارد شما متوجه — من یک نمایش شگفت انگیز در کل از بیروت. در آن شهر است پس آرام,” او گفت: از آلاینده کلانشهر معمولا شناخته شده برای آن سر و صدا و ترافیک پر هرج و مرج.

“شما می توانید شنیدن آواز پرندگان شما در زیر آفتاب آن را بهشت … بهتر از تمرین و تکرار در تئاتر در برخی از راه,” او اضافه شده است.

جایی برای ‘احساس’

مشاهده چشم پرنده از بیروت در اطراف غروب از اواسط ماه مارس را نشان می دهد تا حد زیادی خالی کردن خیابان ها و توقیف مغازه ها در سطح زمین اما فعالیت غیر معمول بالاتر است.

در hedgehopping پرواز در سراسر شهرستان شاید مدرسان یوگا Rabih al-Medawar و همسرش الونا Aleksandrova می تواند خال خال تلاش جدید حرکت آکروباتیک بر روی سقف خود را.

سفر شمال به سمت شهر ساحلی بابیلوس, لبنان, ژیمناست کارن دیب ممکن است به نظر می رسد غلت پایین قرمز مات او گذاشته در بالا از او ساخت.

و در طرابلس لبنان, اصلی, شمال, شهرستان, هنرمند و فعال حیات Nazer ممکن است دیدم کار بر روی آخرین بوم.

دیگران بیش از حد شده اند از رفتن طبقه بالا به حمام افتاب گرفتن خواندن و یا دود قلیان لوله آب.

Nazer گفت که او امیدوار است این هفته از مستند را یک علامت مثبت در راه ساکنان فکر شهرستان است.

“من واقعا امیدوارم که مردم شروع به کاشت و سبز پشت بام خود را برای کمک به محیط زیست,” او گفت:.

“آنها کم استفاده شده است. شما می توانید با انجام ورزش وجود دارد سازماندهی کباب احزاب است.”

مامی, رقصنده گفت: او نمی خواهد او را رها سقف که مستند به پایان رسید و تئاتر بازگشایی درهای خود را.

“من در بر داشت یک محل که در آن من احساس رایگان و من ادامه خواهد داد به استفاده از آن,” او گفت:.

(AFP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de