سئول دستور شهردار میله باشگاه پس از بسته جدید Covid-19 نفر در کره جنوبی

صادر شده در: اصلاح شده:

کره جنوبی پایتخت دستور بسته شدن تمام باشگاه ها و میله پس از پشت سر هم از موارد جدید موجب ترس از دوم coronavirus موج به عنوان رئیس جمهور مون جائه در مردم خواست هوشیار باشند.

تبلیغات

کشور برگزار شده است تا به عنوان یک مدل جهانی در چگونه برای جلوگیری از ویروس اما منظور از شهردار سئول در روز شنبه به دنبال جدید عفونت های خوشه ای در Itaewon یکی از این شهر شلوغ زندگی شبانه در منطقه.

بیش از دو دوجین موارد مربوط به 29 سال که تست مثبت پس از گذراندن زمان در پنج باشگاه ها و میله در Itaewon آخر هفته گذشته.

مقامات بهداشتی هشدار داده اند بیشتر سنبله در عفونت با حدود 7,200 نفر تخمین زده می شود به بازدید پنج موسسات شناخته شده است.

“بی دقتی می تواند منجر به یک انفجار در عفونت” شهردار سئول پارک برنده-به زودی اضافه کرد: به منظور باقی خواهد ماند به طور نامحدود.

پارک پرسید کسانی که بازدید از آن باشگاه ها و میله های به جلو آمده و به طور داوطلبانه.

از 18 جدید کره جنوبی موارد گزارش شده در شنبه, 17 بودند Itaewon خوشه با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

پرش در عفونت های جدید می آید به زندگی روزمره در کره جنوبی به آرامی شروع به بازگشت به حالت عادی با دولت آرامش اجتماعی فاصله قوانین چهارشنبه گذشته.

رئیس جمهور ماه روز یکشنبه گفت که تازه عفونت خوشه به حال “افزایش آگاهی است که حتی در طول تثبیت کننده فاز موقعیت های مشابه می تواند بوجود می آیند و دوباره در هر زمان”.

‘بیش’

“بیش از این نمی تا زمانی که آن را بیش از” ماه گفت: در طول یک سخنرانی مارک سومین سالگرد است.

“در حالی که افزایش هوشیاری تا پایان ما هرگز نباید پایین تر گارد ما در مورد بیماری پیشگیری,” او اضافه شده است.

ماه لذت می برد در حال رشد حمایت عمومی از دولت خود را از دست داده و این ویروس که منجر به یک پیروزی برای حزب حاکم در ماه گذشته در انتخابات پارلمانی است.

کشور گزارش 34 مورد جدید در روز یکشنبه — بزرگترین افزایش روزانه در یک ماه — در نظر گرفتن مجموع به 10,874.

کره جنوبی واکنش نشان داد و با خشم و ترس به اخبار آخرین سنبله در عفونت.

“چه فاجعه ای… این آغاز موج دیگری از سراسر کشور شیوع کروناویروس?” نوشت: یک کاربر آنلاین.

یکی دیگر از مفسر افزود: “این ظالمانه چگونه خودخواه و نادان مردم می شود. همه ما باید در خانه بمانند.”

کشور تحمل یکی از بدترین اوایل شیوع این بیماری در خارج از سرزمین اصلی چین و در حالی که آن را هرگز تحمیل اجباری مستند سخت اجتماعی فاصله تا به حال شده است به طور گسترده ای مشاهده شده از مارس.

اما به نظر می رسد به ارمغان آورده اند شیوع آن تحت کنترل با تشکر گسترده “اثری آزمون و درمان” برنامه ای که کشیده ستایش گسترده.

امکانات مانند موزه ها و کلیساها را بازگشت به کسب و کار و برخی از ورزش های حرفه ای از جمله بیس بال و فوتبال, آغاز فصل جدید در حالی که مدارس را در مجموعه ای به بازگشایی شروع هفته آینده.

(AFP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>