بوستون به نگاه در حال گسترش پیاده رو بر روی جاده ایجاد اختصاصی اتوبوس خطوط

شهردار والش گفت: امروز که شهرستان برنامه ریزان حمل و نقل را شروع کرده اند به دنبال گسترش پیاده رو به خیابان را حداقل به طور موقت به رستوران ها و دیگر کسب و کار اتاق بیشتر برای انجام کسب و کار به عنوان آب و هوا بهتر می شود و آنها هنوز محدود Covid-19 اجتماعی-فاصله مورد نیاز است.

در یک شهرستان در سالن کنفرانس مطبوعاتی والش گفت: فضای اضافی خواهد اجازه دهید اضافه کردن رستوران ها بیشتر پاسیو صندلی را برای از دست دادن صندلی در داخل موسسات خود را.

والش گفت: تلاش خواهد گسترش در سراسر این شهرستان در حوزه های کسب و کار.

او اذعان کرد برخی از مردم خواسته اند او را به فقط به طور کامل بسته رستوران-خط هانوفر خیابان در انتهای شمالی و گفت: این شهرستان خواهد شد نگاه کنید که اما مشکل با این ایده است که امنیت عمومی. بر خلاف در خلیج است که در یک شبکه که اجازه می دهد تا این شهر را تعطیل نوبوری خیابان یک زن و شوهر بار در سال های شمالی پایان نهایی کلاسیک گاو-مسیر منطقه بوستون. وی افزود: مشکل این است که مرکب از آنجا که محله ایستگاه های آتش نشانی این است که خود را در هانوفر خیابان.

والش گفت و افزود اختصاصی اتوبوس خطوط می تواند کمک T اجرا بیشتر خدمات به مردم به بازگشت به کار به افزایش اجتماعی فاصله خاصی به طور سنتی متراکم مسیرهای مانند خطوط اتوبوس که اتصال جنوب بوستون با مرکز شهر.

والش افزود که بخشنامه هفته گذشته تعطیل عمومی جشنواره ها و رویدادهای امر تنها به خیابان های شهر و فضاها و امکانات خصوصی مانند Fenway پارک.

وی با اشاره به لیگ اصلی بیس بال را اعلام آن سعی خواهد کرد برای شروع فصل آن در ماه جولای است. “من انتظار طرفداران به در می ایستد در ماه جولای در حال حاضر,” او گفت: “من می تواند اشتباه باشد و من امیدوارم که من اشتباه می کنم.”

والش افزود که حتی به عنوان کسب و کار شروع به دوباره باز او نیست که در انتظار همه کارمندان به بلافاصله با عجله به دفتر. او گفت که در شهر او انتظار دارند که یک بار آن را می شود روی OK به طور کامل دوباره باز کردن به عنوان بسیاری از 75 درصد از کارگران ادامه خواهد داد به کار در خانه است که مدیران خواسته شده است به خصوص مراقب باشید با کارکنان خود را که ممکن است در معرض خطر بالاتر برای Covid-19 عوارض.

او گفت: او را دیدم بیشتر مردم با پوشیدن ماسک این آخر هفته گذشته و خواست مردم به آن را نگه دارید. او گفت که پلیس نوشته شده است هر کسی یک بلیط برای رفتن maskless و گفت: او منظور خواهد شد آنها را به انجام این کار تنها در صورتی که همه چیز را از دست.

والش گفت: مردم باید برای جلوگیری از بدنام ساکنان و کارکنان دانشگاه بوستون در خانه های سالمندان.

او گفت که از مارس 9, 252 ساکنان از 39 خانه های پرستاری در بوستون درگذشت. که 48 درصد از تمام Covid-19 مرگ و میر در بوستون, او گفت:.

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinmobil ödeme bozdurmabuy verified stripe accountsu tesisatçısıhtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme