تماس از وحشی: پلیس با استفاده از تلفن برای کمک به تصرف آمد و رفت فراری

Cop and peackock

یک خون سرد بوستون پلیس موفق به بال آن و زرنگ تر بودن زیادی اما پرنده مغز فراری از فرانکلین پارک باغ وحش امروز برگشتاندن یک از اموزشگاه گریز زدن طاووس را به اسارت با کمک گروه خود-صادر گوشی های هوشمند.

هشدار توسط “نگران رهگذر” که یکی از فرانکلین پارک باغ وحش طاووس پرواز کرده بود قفس گله از بوستون بهترین سرعت پاسخ داد: تنها برای پیدا کردن خود را در مواجهه با “بسیار بزرگ کمی تهدید آمیز و بسیار زیبا جنس نر طاووس” بوستون گزارش پلیس.

یک افسر آمد تا با یک on-the-fly راه حل: او با استفاده از خود مرورگر گوشی برای پیدا کردن یک طاووس جفت گیری تماس بگیرید و شروع به نواختن آن را با موفقیت برگشتاندن ساده لوح پرنده “به یک حصار-در حیاط جایی که او با صبر و حوصله منتظر برای ورود بوستون کنترل حیوانات” پلیس می گویند احتمالا اشاره به این پرنده نه افسر.

محله:

رایگان tagging:

آگهی:

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testibuy instagram followersistanbul duşakabinbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmabuy verified stripe accountsu tesisatçısıhtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme