مقامات شهرستان در حال نگاه کردن به یک امکان منطقه بندی, پوشش, است که نیاز مالکان به دنبال بازسازی گسترده در نظر بگیرید که چگونه برای مقابله با آب دریا جاری شدن سیل که خواهد آمد به عنوان سطح دریا در ادامه به افزایش و شدت طوفان و آنها در حال توسعه ممکن است برخی از دستورالعمل ها برای مقاوم سازی آن بیشتر بوستون از واحد مسکونی: سه گانه deckers.

در سال های اخیر در این شهرستان مورد نیاز است که به توسعه دهندگان در برخی از مناطق که به صورت بالقوه گسترده سیل در سال های آینده به نشان می دهد آنچه آنها انجام می دهند به ساخت ساختمان های خود را بیشتر “انعطاف پذیر” به جاری شدن سیل به عنوان مثال با قرار دادن خود در ساختمان طبقه اول بالاتر از حد انتظار بالا از جاری شدن سیل قرار دادن ساختمان های الکتریکی و سیستم های مکانیکی در طبقه فوقانی و نصب محوطه سازی است که می تواند به عنوان دو غول اسفنج در طول سیل.

در یک سخنرانی به بوستون مدنی طرح کمیسیون در هفته گذشته کریس بوش از BPDA دستیار معاون مدیر برای تغییر آب و هوا و برنامه ریزی محیطی مورد بحث و بررسی ایجاد یک منطقه بندی, پوشش, است که تاثیر توسعه های جدید و موجود در خانه ها و ساختمان های مسکونی که صاحبان نیاز شهرستان مجوز برای بهبود.

ارائه مذاکرات در مورد اقداماتی که می توانست به انواع مختلف ساختمان ها اما صفر در سه گانه deckers یک عامل اصلی در این شهر از سهام مسکن به خصوص در مناطق که می تواند ضربه سیل به سطح دریا افزایش و شدت طوفان: شرق بوستون چارلستون جنوبی بوستون و Dorchester.

یک زن و شوهر از اسلاید در ارائه خود را تمرکز به طور خاص در این نوع از مسکن. چه صاحب خانه می تواند انجام دهد به خصوص اگر با توجه به یک اشاره از طریق ى مقررات و توصیه های شهرستان خواهد بود برای شروع با به رسمیت شناختن است که آنها نمی توانند مانع جزر و مد و به مقاوم سازی ساختمان های خود را برای زنده ماندن در سیل های دوره ای:

رها زیر زمین به عنوان فضای زندگی و پر کردن آن به زمان کلاس با مواد است که می تواند مقاوم در برابر “فتیلهسازی” یا نقشه کشی رطوبت از جاری شدن سیل را به طبقه بالا و در واقع بالا بردن بقیه ساختمان حدود چهار فوت بالاتر از سطح جاری شدن سیل در این شهرستان تعیین شده برای این ساختمان را بسیاری به عنوان سطح دریا افزایش می یابد و حرکت آب گرم و کلیدی دیگر سیستم های بالاتر از آنچه در این شهر می گوید می خواهد جاری شدن سیل در سطح یک طوفان بزرگ.

همچنین صاحبان می تواند با استفاده از زیر سطح مواد که مقاوم در برابر آب نمک و نصب زیرزمین منافذ است که در واقع اجازه می دهد تا آب به وارد زیر زمین در هنگام سیل به تساوی فشار بین داخل و خارج و حفظ جاری شدن سیل در خارج از فروپاشی دیوار.

اگر چه توصیه تمرکز بر سه گانه deckers ارائه می افزاید: بسیاری از توصیه های اعمال را به انواع دیگر ساختمان های مسکونی در مناطق آسیب دیده.

از ارائه. خط آبی نشان دهنده یک آینده با سیلاب. برخی از صورتی پیشنهادهای مربوط به تغییر آب و هوا به طور کلی مانند نصب و راه اندازی پانل های خورشیدی و کارآمد تر گرمایش و سیستم های برق.

Diagram: Three decker in a flood

ساحلی انعطاف پذیری راه حل (29M PDF).

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de