Covid-19: اروپا آغاز می شود کاهش مستند اقدامات

آزمایشی بخش هایی از اروپا در حال ظهور از مستند با فرانسه و بلژیک پیوستن به فهرست کشورهای تسهیل اقدامات در دوشنبه میان ترس از دوم coronavirus موج.

تبلیغات

در اینجا یک نمای کلی:

فرانسه

سالن مو و لباس و مغازه های گل و کتابفروشیها خواهد شد باز دوباره پنج شنبه. میله, رستوران ها, تئاتر و سینما باقی می ماند بسته شده است. مدارس ابتدایی را به تعداد کمی از دانش آموزان بسته به فضا است. ماسک خواهد بود واجب حمل و نقل عمومی.

هر کس قادر خواهد بود به حرکت در خارج بدون نیاز به ارائه یک فرم در خواست اما مردم تنها قادر خواهد بود برای رفتن به 100 کیلومتر (60 مایل) از محل اقامت خود.

کاهش آورده و لبخندها.

“من می ترسم به مرگ” در مورد بازگشایی گفت: یکی از کتابفروشی مدیر از لیون. “این یک مسئولیت بزرگ را برای محافظت از کارکنان و مشتریان من.”

بلژیک

اکثر کسب و کار باز خواهد شد در روز دوشنبه اجتماعی فاصله. ماسک توصیه می شود. کافه ها و رستوران ها و کافه ها بسته باقی می ماند.

در مرکز بروکسل وجود خواهد داشت محدودیت سرعت در اتومبیل و اولویت داده خواهد شد و به دوچرخه سواران و عابران پیاده است.

مدارس بسته باقی می ماند تا زمانی که ممکن است 18.

هلند

مدارس ابتدایی را تا حدی بازگشایی دوشنبه. رانندگی مدارس, سالن مو فیزیوتراپ ها و کتابخانه ها نیز بازگشت با اجتماعی فاصله گرفته است.

سوئیس

اولیه و میانی مدارس را بازگشایی دوشنبه با کلاس ها اغلب در اندازه کاهش می یابد. رستوران ها و موزه ها و کتابفروشیها نیز باز با شرایط. جلسات بیش از پنج نفر ممنوع باقی می ماند.

اسپانیا

نیمی از اسپانیا برخی از 47 میلیون نفر از مردم قادر خواهد بود برای دیدار با خانواده و یا دوستان در تجمعات تا 10 از دوشنبه. فضاهای باز در کافه ها و رستوران ها می تواند بازگشایی با ظرفیت محدود.

سخت ترین ضربه مادرید و بارسلونا محروم هستند از این, کاهش, اگر باشگاه های فوتبال بارسلونا از سر آموزش در روز جمعه و رئال مادرید به دنبال خواهد داشت دوشنبه ،

نخست وزیر پدرو سانچز به نام اسپانیایی ها برای نشان دادن “بزرگترین احتیاط و احتیاط” چرا که “این ویروس نرفته است, آن است که هنوز هم وجود دارد”.

تنها حرکات در استان ها مجاز و سینما و تئاتر بسته باقی می ماند.

مدارس شروع خواهد شد تا دوباره در ماه سپتامبر.

بریتانیا

نخست وزیر بوریس جانسون آدرس کشور در جمعه شب به مجموعه ای از یک “نقشه راه” برای آرامش اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

“ما باید واقع بینانه است که وجود دارد نیست برای رفتن به هر نمایشی یک شبه تغییر” وزیر محیط زیست جورج Eustice گفت.

ایتالیا

در حالی که مدارس بسته باقی می ماند تا سپتامبر کارخانجات ساختمانی و دفاتر بازگشایی on May 4.

اجتماعی فاصله قوانین در محل در پارک. با پوشیدن ماسک الزامی است در حمل و نقل عمومی.

همه کسب و کار خرده فروشی را بازگشایی در 18 مه به عنوان موزه فرهنگی کلیساها و کتابخانه ها.

کافه ها و رستوران ها را بازگشایی از ژوئن 1 همراه با مو و سالن زیبایی.

اولین مرحله از بلند کردن اجسام مستند نیز موجب نگرانی های تازه.

در میلان, عکس های منتشر شده در روزنامه از مردم نشسته در امتداد کانال با بهره گیری از aperitifs در آفتاب بسیاری نه با پوشیدن ماسک یا احترام اجتماعی, فاصله, قوانین, درخواست شهردار این شهرستان جوزپه سالا به شدت رفتار به عنوان “شرم آور”.

Virologist ماسیمو Galli همچنین هشدار داد این شهر یک ویروس زمان “بمب” در خطر فوران با ساکنان در حال حاضر رایگان به حرکت در اطراف.

آلمان

غذا خوردن در رستوران در حال حاضر ممکن است در شمال شرقی ایالت مکلنبورگ-فورپومن در جایی که این کشور برای اولین بار کافه ها و رستوران ها بازگشایی در روز شنبه.

تحت فدرال آلمان سیستم هر کدام از 16 ایالت خود تصمیم گیری در مورد چگونگی ظهور از مستند ها و کافه ها و رستوران ها را بازگشایی در تعدادی از کشورهای دیگر در روزهای آینده و هفته.

اکثر مغازه ها در حال حاضر باز و کودکان به آرامی در حال بازگشت به کلاس های درس. بوندسلیگا مسابقات فوتبال نیز مجموعه ای را از سر گرفت.

غذای نشانه هایی از موج دوم مقامات آلمانی به توافق reimpose محدودیت های محلی اگر یک منطقه بیش از 50 عفونت های جدید در هر 100 ، 000 ساکنان بیش از یک هفته است.

اتریش

آرایشگاه, زمین تنیس و زمین گلف بازگشایی در اولین تعطیلات آخر هفته در ماه مه. سفر محدودیت برداشته شده است و مجالس به 10 نفر مجاز با اجتماعی فاصله. ماسک اجباری در حمل و نقل عمومی و مغازه ها.

آخر سال دانش آموزان مدرسه بازگشت به کلاس در مارس 4 پیش از بازگشت تدریجی برای دیگران.

لهستان

هتل ها می تواند بازگشایی در روز دوشنبه اما گردشگران خارجی باید قرنطینه به مدت دو هفته در هنگام ورود.

کشورهای اسکاندیناوی

مراکز خرید بازگشایی در دانمارک روز دوشنبه. مدارس ابتدایی افتتاح شد در اواسط ماه مارس و متوسطه را در مارس 18.

در نروژ که در آن مدارس باز برای دانش آموزان 6-10 در پایان ماه آوریل همه کلاس ها دوباره شروع خواهد شد دوشنبه. میله و تفریح مراکز بسته باقی می ماند تا ژوئن 1.

در ایسلند, دانشگاه ها, موزه ها و سالن های بازگشایی on May 4.

در فنلاند مدارس شروع خواهد شد تا دوباره در مارس 14, اجتماعی فاصله گرفته است.

بالکان

در کرواسی فضاهای باز در کافه ها و رستوران ها بازگشایی جمعه و تجمعات تا 10 نفر اجازه خواهد داشت. کودکستان ها و مدارس از سر گرفته خواهد شد به صورت داوطلبانه است.

در صربستان مدارس مهد کودک خوش آمدید, کودکان, از شنبه.

یونان

بسیاری از یونانیان در زمان استفاده از خود را در هفته اول به دست آورد آزادی به حمام آفتاب در سواحل در نزدیکی آتن.

پس از کتابفروشیها و آرایشگری بازگشایی شد مارس 4, آن است که به نوبه خود از تمام مغازه ها در روز دوشنبه.

مراکز خرید بسته باقی می ماند تا ژوئن 1.

آکروپلیس و تمام سایت های باستان شناسی را بازگشایی مارس 18. موزه بازگشایی در ژوئن 15.

(AFP)

  

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>