فضای مجاز: نامحدود, هوای آزاد, فعالیت های U-نوبه خود در ماسک: انگلستان رونمایی مستند بلند کردن استراتژی

صادر شده در: بروز رسانی:

دولت بریتانیا انجام شده در مورد چهره در ماسک شنبه گفتن مردم به خود را پوشش دهان و بینی در مغازه ها و اتوبوس و مترو و قطار. تغییر آمد و به عنوان بخشی از آنچه که نخست وزیر بوریس جانسون به نام “اولین دقیق اقدامات” به آسانسور در سراسر کشور مستند تحمیل هفت هفته پیش به سرعت گسترش جدید کروناویروس.

تبلیغات

50 صفحه سند دولت ترسیم مراحل احتیاط به سهولت محدودیت گفت: “مردم باید هدف به پوشیدن چهره-پوشش در فضاهای محصور که در آن اجتماعی فاصله است که همیشه ممکن نیست و آنها در تماس با دیگران است که آنها را معمولا برای مثال در حمل و نقل عمومی و یا در برخی از مغازه ها.”

آن است که توصیه به جای یک حکومت و مردم نخواهد بود جریمه اگر آنها نمی پوشیدن ماسک.

دولت برشمرد سه روش برای پایان دادن به مستند آغاز روز شنبه با آرامش از محدودیت در فعالیت در فضای باز. مردم در انگلستان ممکن است مقدار نامحدودی از ورزش به جای فقط یک سفر در روز است و ممکن است نشستن و حمام افتاب گرفتن در خارج از منزل. رانندگی به یک پارک و یا ساحل مجاز خواهد بود و دوره های گلف و تنیس می تواند بازگشایی شده است.

اگر وجود دارد هیچ جدید سنبله در عفونت خواهد شد که در ماه ژوئن از بازگشت به کلاس برای برخی از جوان مدرسه دانش آموزان, بازگشایی غیرضروری مغازه ها و بازگشت تلویزیونی ورزشی, بازی های برگزار شده در پشت درهای بسته. یک سوم مرحله penciled در ماه ژوئیه در soonest را ببینید تدریجی بازگشایی رستوران ها, کافه ها و بارها آرایشگری و کسب و کارهای دیگر.

جانسون قانونگذاران گفت که “اگر سطح هشدار شروع به افزایش می کند ما هیچ تردیدی در قرار دادن بر روی ترمز.”

در حالی که بسیاری از مردم استقبال چشم انداز پایان دادن به مستند پلیس سازمان هشدار داد که قوانین جدید فازی و ساخته شده اجرای سخت تر است.

وجود سردرگمی در مورد اقدامات که اعلام شد توسط جانسون در یک سخنرانی تلویزیونی تقریبا 24 ساعت قبل از اطلاعات منتشر شد.

“آنچه کشور نیاز دارد در این زمان است که وضوح و اطمینان و در این لحظه هر دو در بسیار کوتاه عرضه” گفت: Keir Starmer رهبر اصلی مخالفان حزب کارگر.

در یک بیانیه تلویزیونی یکشنبه Johnson, تمدید بسیاری از محدودیت های شدیدی در زندگی روزمره اعمال مارس 23 از جمله تعطیلی مدارس و رستوران ها و اکثر مغازه ها.

بریتانیا رسمی coronavirus تلفات ایستاده بود دوشنبه در 32,065 بالاترین در اروپا و دومین کشور در جهان پس از ایالات متحده است. در حالی که تعداد مرگ و میر و عفونت در حال سقوط جانسون گفت: این امر می تواند “جنون” به شل محدودیت های زیادی وجود دارد که یک موج جدید در مورد.

اما او ساخته شده یک تغییر چشمگیر در تن در اقتصاد است. از مارس 23, کارگران گفته شده است به ماندن در خانه. در حال حاضر جانسون گفت: “هر کسی که نمی توانید از خانه کار می کنند به عنوان مثال کسانی که در ساخت و ساز و یا ساخت و تولید باید به طور فعال تشویق به رفتن به محل کار.”

او گفت: محل کار باید رعایت اجتماعی فاصله و مردم باید به جلوگیری از حمل و نقل عمومی در صورت امکان سفر “با ماشین و یا حتی بهتر از پیاده روی و یا دوچرخه سواری.”

کارکنان و صاحبان کسب و کار و اتحادیه های کارگری ابراز نگرانی در مورد چرخ دنده ها-تغییر و گفت: مشاوره گیج کننده بود و به طور بالقوه خطرناک است — به خصوص در یک شهر بزرگ مانند لندن که در آن اکثر مردم ماشین را و که در آن مترو عامل در کسری از ظرفیت معمول خود را.


ساعت Johnson جدید ‘هشدار’ پیام ازبکستان انگلستان دیگر رهبران

برخی از ابراز ترس است که مردم در کم-شغل پرداخت می شود که کمتر احتمال دارد قادر به کار از خانه خواهد شد در معرض خطر قرار داده. که نگرانی شد و تأکید کرد با آمار رسمی نشان می دهد که مردان مشغول به کار به عنوان نگهبانان ساخت و ساز کارگران حمل و نقل کارگران و فروشگاه دستیاران تجربه کرده بودند بالاتر از میانگین مرگ و میر در شیوع. مردان به طور کلی در مورد دو احتمال به عنوان زنان به مرگ با کوروناویروس.

پس از جانسون صحبت لندن عمده صادق خان با صدور بیانیه ای تاکید کرد که مستند به حال برداشته شده است و گفت: لندن “نباید استفاده از حمل و نقل عمومی برای هر سفرهای غیر ضروری.”

لندن ایستگاه واترلو معمولا این کشور شلوغ ترین قطار hub باقی مانده تا حد زیادی آرام صبح روز دوشنبه اما مسافران جسارت بازگشت به کار گفت: آنها نگران این است که خدمات به زودی خواهد بود thronged دوباره.

پیتر Osu, 45 بود که بازگشت به کار در یک سایت ساخت و ساز برای اولین بار از این مستند آغاز شده گفت: او احساس عصبی.

“مردم نشسته بودند نزدیک به هم در (مترو) و دیگران نیاز به ایستادن,” او گفت:. “وجود دارد هیچ 2 متر فاصله. این اولین بار است که بعد. شما می توانید تصور کنید آنچه در آن می گذرد به مانند پایان هفته؟”

بازگشایی طرح قرار داده جانسون انگلستان دولت در تقابل با نیمه خودمختار مقامات در اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی که خواست بیشتر احتیاط و گفت که آنها نمی خواهد به طور خودکار به اتخاذ اقدامات جانسون اعلام کرده است برای انگلستان است.

جانسون که در بیمارستان بستری شد ماه گذشته با یک کشمکش جدی COVID-19 همچنین گفت که در هفته انگلستان را تحمیل 14 روز قرنطینه در مردم ورود هوا. مسافران از ایرلند و فرانسه خواهد بود معاف.

(AP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر