صادر شده در: اصلاح شده:

برزیل ثبت بالاترین COVID-19 تلفات برای یک روز با 881 جدید و میر تایید بیش از 24 ساعت گذشته وزارت بهداشت در روز سه شنبه گفت.

تبلیغات

برزیل در آمریکای لاتین کشور در سخت ترین ضربه در این بیماری همه گیر به نظر می رسد به سرعت تبدیل شدن به یک جدید جهانی flashpoint.

کل مرگ و میر از این کروناویروس جدید در حال حاضر آمار 12,400 در کشور با 177,589 موارد تایید شده — تا 9,258 از روز قبل.

که باعث می شود برزیل ششمین بیشتر متاثر از کشور پس از ایالات متحده آمریکا و بریتانیا و ایتالیا و فرانسه و اسپانیا.

“بدیهی است که افزایش موارد (در برزیل) در چند روز گذشته یک مورد نگرانی” مارکوس اسپینل های واگير وزارت در سازمان بهداشت پان آمریکا گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در واشنگتن است.

کارشناسان می گویند تحت تست به معنی اعداد حقیقی در برزیل احتمالا به مراتب بالاتر است.

“برزیل تنها تست افرادی که تا پایان در بیمارستان گفت:” دومینگو آلوس یکی از نویسندگان یک مطالعه منتشر شده در هفته گذشته است که تخمین زده می شود تعداد واقعی عفونت در کشور بود 15 برابر بیشتر از رقم رسمی.

“آن را سخت بدانید که چه چیزی واقعا اتفاق می افتد بر اساس داده های موجود است. ما لازم نیست که یک سیاست واقعی برای مدیریت شیوع. این بیماری همه گیر است که عبور از آن را به عنوان خشنود” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

برزیل راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro کشیده شده انتقاد برای کم اهمیت جلوه دادن همه گیر مقايسه ویروس به یک “کمی آنفولانزا” محکومیت “هیستری” در اطراف آن و اصرار دولت و مقامات محلی برای پایان دادن به اقامت در خانه اقدامات است.

قبلا بالاترین: یک روز تلفات در برزیل بود 751 مرگ و میر در 8 مه.

(AFP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.net