در سراسر جهان coronavirus تلفات به بیش از 300,000

صادر شده در: Modified:

جهانی coronavirus مرگ و میر گذشت 300,000 روز پنج شنبه به عنوان عفونت های نزدیک 4.5 میلیون, با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن با ایالات متحده مسئول بیش از یک چهارم از تمام مرگ و میر.

تبلیغات

انگلستان و ایتالیا اختصاص یکی دیگر از 10-11 ٪ در هر حالی که فرانسه و اسپانیا اختصاص 9 درصد در هر.

تعداد مرگ و میر مرتبط با COVID-19 فقط در چهار ماه است که در حال حاضر برابر با حدود سه چهارم از تعداد افرادی که سالانه از مالاریا یکی از کشنده ترین بیماری های عفونی.

و در حالی که مسیر فعلی افتد به مراتب کمتر از سال 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی که آلوده برآورد 500 میلیون نفر کشته و حداقل 10% از بیماران و کارشناسان بهداشت عمومی نگران اطلاعات موجود است underplaying تاثیر واقعی از این بیماری همه گیر.

اولین COVID-19 مرگ گزارش شده در Jan. 10 در ووهان چین. آن زمان 91 روز برای مرگ و میر به تصویب 100,000 اما فقط بیشتر از 16 روز برای رسیدن به 200,000 با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن از گزارش های رسمی از دولت است. آن زمان 19 روز برای رفتن از 200,000 تا 300,000 مرگ و میر.

گریم نقطه عطف 300,000 مرگ رسیده بود به عنوان یک دولت آمریکا خلاف کاران گفت که ایالات متحده می تواند به صورت “تاریکترین زمستان” از زمان های اخیر را بهبود آن پاسخ به همه گیر.

“ما پنجره ای از فرصت ها توسط بسته شدن” ریک روشن مدیر سابق پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار شهادت به مجلس نمایندگان ایالات متحده پنل.

“اگر ما موفق به بهبود پاسخ ما در حال حاضر بر اساس علم من از ترس همه گیر خواهد شد بدتر و طولانی مدت” روشن است که گفت: او برداشته شد از این پست و به صورت نگرانی در مورد آمادگی گفت پانل. او شده است دوباره داده شده به دولت دیگر ،

ایالات متحده گزارش کرده است بیش از 85,000 مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید. انگلستان و ایتالیا گزارش داده اند که بیش از 30 ، 000 مرگ و میر هر, و, فرانسه و اسپانیا گزارش داده اند که بیش از 27,000 هر.

برزیل ادعا ششم کمترین تلفات با یک مقدار پایین تر 13,149 مرگ و میر, اما آن تلفات نرخ بالا رفتن سرعت. این گزارش به طور متوسط تقریبا 700 مورد جدید در هر روز بیش از گذشته هفته است.

مرگ عوارض در سراسر آسیا و خاورمیانه شده اند به طور قابل توجهی پایین تر با وجود شدت جمعیت سازمان ملل و اغلب استانداردهای پایین تر از مراقبت های بهداشتی و افزایش نگرانی در میان کارشناسان بهداشت که اعداد واقعی به مراتب بالاتر است.

(رویترز)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinmobil ödeme bozdurmabuy verified stripe accountsu tesisatçısıhtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme