محکوم پول launderer برای کلمبیا کارتل می شود coronavirus آزادی از زندان به خاطر او 76 و متعدد مشکلات بهداشتی

یک قاضی فدرال در بوستون امروز دستور پدرو Mejia Salazar از زندان آزاد شد, شش ماه قبل از انتشار برنامه ریزی شده چرا که او تا به مسائل مربوط به سلامت متعدد است که می تواند او را در معرض خطر اگر او قرارداد Covid-19 پشت میله های زندان: او 76 و رنج می برد از دیابت آسم و فشار خون بالا است و فقط یک کلیه به دلیل او تا به حال یک حذف پس از او تشخیص داده شد با کليه سرطان است.

ایالات متحده دفتر دادستان در بوستون توافق به درخواست و گفت که پس از آزادی وی او را در هواپیما در بازگشت به زادگاهش کلمبیا.

در سال 2018 شد او محکوم به 50 سال در زندان فدرال پس از شفاعت گناه به قاچاق برخی $700,000 برای اجرای بال از مدلین کارتل مواد مخدر – به طور داوطلبانه پس از پرواز به بوستون از کلمبیا در سال 2016 به صورت شارژ.

ماه گذشته او به ثبت درخواست دلسوز آزادی به دلیل تهدید به Covid-19.

فدرال قضات در بوستون دریافت کرده اند متعدد از جمله درخواست از هر دو محکوم به زندانیان و مردم در انتظار محاکمه در پشت میله های زندان – و رد درخواست که در آن زندانی یا بازداشت شدگان نشان می دهد هیچ زمینه مسائل مربوط به سلامت است که قرار دادن آنها در معرض خطر بالاتر اگر آنها قرارداد ویروس.

قاضی دادگاه منطقه ما آلیسون Burroughs عطا الله مهاجرانی Salazar درخواست این بعد از ظهر.

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>