صادر شده در: بروز رسانی:

بریتانیا و اتحادیه اروپا هر دو خواستار آن است که طرف دیگر به زمین در ایران در یک پست جدید-Brexit تجارت معامله و یا خطر آسیب شدید در انجام مبادلات پس از آخرین جلسه از چانه زنی به پایان رسید با اندکی پیشرفت در روز جمعه.

تبلیغات

بریتانیا چپ اتحادیه اروپا در ژانویه. 31 اما اصلی شرایط و ضوابط عضویت خود را در محل باقی می ماند برای یک دوره گذار تا پایان این سال به آن زمان برای مذاکره جدید رایگان تجارت با معامله بلوک.

عدم رسیدن به یک معامله خواهد تشنج تجارت جهانی فقط به عنوان جهان با هدف خروج از coronavirus مستند. اما تا کنون این مذاکرات رفته اند و نه به خوبی و بود که تنها چیزی که در آن هر دو طرف توافق کردند که در روز جمعه.

“ما ساخته شده بسیار کمی پیشرفت به سمت توافق بر مهم ترین برجسته مسائل بین ما” انگلستان کننده ارشد دیوید فراست گفت: پس از سومین هفته دور از مذاکرات.

اصلی ترین نقطه چسبیده شده است و به اصطلاح “سطح زمین” قوانین برای اطمینان از رقابت عادلانه. اتحادیه اروپا می گوید آنها ضروری برای اطمینان از بریتانیا نمی تضعیف استانداردهای خود را اما که بریتانیا رد به عنوان اتصال آن به اروپا ،

“به محض این که اتحادیه اروپا به رسمیت می شناسد که ما نمی خواهد در نتیجه توافق, بر این اساس, ما قادر خواهد بود برای پیشرفت” فراست گفت. “ما بسیار نیاز به یک تغییر در رویکرد اتحادیه اروپا برای دور بعدی شروع در 1 ژوئن.”

اتحادیه اروپا رئیس مذاکره میشل Barnier اخراج برگشت گفت این مذاکرات بوده است “بسیار ناامیدکننده” و عنوان برای یک بن بست مگر اینکه لندن تغییر رویه.

“وجود خواهد داشت بدون توافق با انگلستان بدون یک توافق متعادل شیلات و مناسب و متعادل توافق در سطح میدان بازی” Barnier یک کنفرانس خبری گفت و اضافه کرد او مصمم به توافق رسید اما دیگر خوش آن بود.

“ما نمی خواهد معامله دور از ارزش های ما به نفع اقتصاد بریتانیا,” او گفت:.

او را متهم لندن از تلاش برای انتخاب کنید و را انتخاب خوشمزه ترین لقمه اتحادیه اروپا تنها بازار اما رد شرایط را برای دسترسی به تمام 27 عضو افتخار.

استرلینگ ضعیف روز جمعه به بروکسل و لندن حفر پاشنه خود را در آستانه ضرب الاجل پایان ماه ژوئن است.

هر دو طرف هستند و سپس با توجه به ارزیابی پیشرفت تا کنون در صحبت با هدف موافقت ایران با هیچ tarifss یا سهمیه در هر کالا و توافق در مورد اینکه آیا برای تمدید مذاکرات که در لندن حاضر به انجام.

یک مقام ارشد انگلیسی رسمی در لندن گفت: پیشنهاد بررسی هیچ تعرفه و یا سهمیه در 98-99% کالا به جای. اتحادیه اروپا گفت: حد عالی رساندن جزئیات این ترتیب سال را و بلوک هنوز هم تقاضا در سطح میدان بازی را تضمین می کند.

Brexit هیچ معامله ؟

پس از سالها مبارزه با تروریسم در اروپا هرج و مرج سیاسی در لندن به سرمایه گذاران و شرکت ها در حال تلاش برای کار کردن اگر لندن و بروکسل که به سادگی ratchetting تا لفاظی و یا آنقدر دور از هم وجود دارد که می تواند یک صخره لبه در پایان سال 2020 است.

زمان در حال گذر است و اتحادیه اروپا سخت است, جدول زمانی بیشتر پیچیده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس که sapped منابع و سیاسی توجه در هر دو طرف از کانال انگلیسی و همچنین پیچیده Brexit مذاکرات وابسته شدید اسب-تجارت انجام می شود و چهره به چهره و نه عملا.

با تمدید زمان مذاکره اتحادیه اروپا می گوید هر گونه مذاکرات خواهد نیاز به بسته بندی کردن در اطراف اکتبر اجازه می دهد تا برای تصویب هر گونه قرارداد جدید توسط اتحادیه اروپا پارلمان و 27 ملی پایتخت.

اتحادیه اروپا فشار برای گسترده تر در مقابله با بریتانیا است که همچنین دسترسی باز برای ماهیگیری در آب های عمیق امنیتی روابط خاص تعهدات آب و هوا بشر و حقوق کارگری.

لندن است که عمدتا متمرکز بر باریک تر معامله تجارت و رد رشته های اتحادیه اروپا می خواهم به متصل به یک بلند پروازانه تر رابطه جدید به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون — پیشرو در مبارزه با تروریسم در اروپا مبارز — می خواهد به انگلیس برای خروج از اتحادیه اروپا مدار و به دور از صلاحیت آن دادگاه است.

گلدمن ساکس گفت: هنوز هم انتظار حداقلی معامله تجارت به مهر و موم شده در این سال که به جانسون این فرصت را به عموم اعلام خود Brexit ماموریت انجام شد.

اما بانک سرمایه گذاری نیز گفت: مسائل حل نشده می تواند تحت فشار قرار دادند به یک جدید “اجرای فاز” از هر گونه معامله تجارت, معنی برخی از قوانین اتحادیه اروپا ادامه خواهد داد به استفاده از انگلیس فراتر از پایان این سال است. مذاکرات در بسیاری از جنبه های گسترده تر رابطه جدید را عملا ادامه خواهد داد.

(رویترز)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de