صادر شده در:

بنین صحنه انتخابات محلی منهای کلید احزاب مخالف در روز یکشنبه با مقامات هل دادن جلو با وجود coronavirus تهدید و خواستار به تاخیر بیاندازد.

تبلیغات

این کشور غرب آفریقا از 11 میلیون این هفته برداشته قایق از محدودیت ها با هدف متوقف کردن گسترش ویروس. Covid-19 باعث شده 339 تایید عفونت و دو مرگ و میر در کشور است.

مردم در انتخابات با این وجود به نظر میرسد که دچار ناظران اشاره کرد پس از این نظرسنجی بسته شده بود و AFP را دیدم که در سنگر مخالفت با آن نیست بیش از 10 درصد است.

رهبر مخالفان جوزف Tamegnon متهم در اعلامیه که رئیس جمهور “پاتریس Talon معتقد است که جمهوری اسلامی در زیر انگشت شست خود را.”

مبارزه محدود به پوستر و رسانه ها حضور به عنوان نامزد مجبور شدند به تظاهرات با توجه به ممنوعیت تجمع بیش از 50 نفر است.

برای رای گیری مستقل انتخابات کمیسیون (سینا) ساخته شده ماسک صورت اجباری برای رای دهندگان و اجرا اجتماعی فاصله اقدامات در مراکز رای دهی.

“ما دریافت کرده اند مقدار زیادی از آب و الکل و ژل و ماسک برای تمام رای دهندگان” افسر بازگشت متیو Daki به خبرگزاری فرانسه گفت در N’dali در شمال کشور است.

در کوتونو پایتخت اقتصادی که در آن بسیاری از coronavirus مرگ و میر رخ داده است انتخابات تضمین رای دهندگان بیش از یک متر از هم جدا.

هر کس به نظر می رسد برای اطمینان داده شده است.

در این شهر 5th انتخابات منطقه عامل Dimitri Assani بستری رای دهندگان بودند “چند و دور بین”.

Donatien Sagbo Hounga عینک ماسک برای ورود به ايستگاه اما گفت که او منتظر بود تا وجود دارد هیچ دیگر رای دهندگان در مقابل عوامل انتخابات” برای حرکت به جلو به رای خود را.

“این ممکن است به نظر می رسد بیش از حد, اما آن را لازم” Hounga گفت.

رای دهندگان و چند دور بین’

منتقدان هشدار داد که خطرات بهداشتی شد بیش از حد بالا برای رای که Talon مخالفان اصرار نمی باید اتفاق می افتد در وهله اول.

Talon sported یک ماسک زمانی که او رای دادند اولیه در کوتونو را Zongo-Ehuzu منطقه است.

در شهر اول منطقه آرنولد میگن رای دادند در صبح زود. “با تهدید از COVID-19 آن را بهترین برای رای دادن به سرعت و قبل از رفتن به خانه بسیاری از مردم می رسند,” او گفت:.

بنین دیده می شود به عنوان یکی از ترین منطقه پایدار دموکراسی شده است در بحران سیاسی پس از یک مناقشه برگزاری انتخابات پارلمانی در ماه آوریل گذشته موجب شد.

Talon سابق نجیب زاده کسب و کار که به قدرت رسید در سال 2016 شده است متهم به سرکوب که سوار کلید رقبای خود را در تبعید.

احزاب متحد به رئیس جمهور موفق به کسب کرسی در انتخابات سال گذشته از گروه های مخالف بودند به طور موثر از ممنوع ایستاده اما مشارکت مردم تنها 25 درصد است.

در حال حاضر پیشرو احزاب مخالف دوباره خود را محروم از رای گیری برای کنترل 77 شوراهای سراسر کشور است.

محرومیت به خود جلب کرد یک چالش قانونی از Talon حریف Sebastien Ajavon یک تاجر در تبعید زندگی پس از او محکوم به زندان به اتهام مواد مخدر در بنین.

منطقه ای آفریقایی دادگاه بشر و مردم حقوق حکومت رای و باید متوقف شود به عنوان آن را شامل نیست.

اما بنین نادیده حاکم و قطع برخی روابط با دادگاه در اعتراض به تصمیم.

مخالفان نام رای دهندگان به تحریم این نظرسنجی بیش از وضعیت سیاسی و خطرات ناشی از کوروناویروس.

نتایج نهایی انتظار می رود در عرض یک هفته.

(AFP)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de