برزیل ثبت بیش از 15000 Covid-19 مرگ و میر: آمار رسمی

صادر شده در: Modified:

برزیل COVID-19 تلفات گذشت 15,000 در شنبه آمار رسمی نشان داد در حالی که تعداد آن از عفونت در صدر 230,000 ساخت آن کشور با چهارم-بیشترین تعداد از موارد در جهان است.

تبلیغات

با 15,633 مرگ و میر و 233,142 تایید موارد برزیل – که رئیس جمهور Jair Bolsonaro است را رد کرد و این بیماری را به عنوان “کمی آنفولانزا” – که در کانون عفونت در آمریکای لاتین است.

کارشناسان می گویند تحت تست به معنی واقعی آمار و ارقام می تواند 15 برابر بالاتر یا بیشتر و هشدار بدترین هنوز به آمده است.

آلاینده کشور آمریکای جنوبی ثبت شده 816 مرگ و میر و 14,919 موارد جدید در 24 ساعت گذشته. برزیل شیوع در حال حاضر چهارمین در جهان, با توجه به آمار رسمی.

با وجود افزایش عوارض Bolsonaro روز شنبه با حمله به مستند اقدامات انجام شده توسط برخی از فرمانداران برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“بیکاری و گرسنگی و بدبختی خواهد شد و آینده از آن که از ظلم و ستم از مجموع انزوا” راست رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت یک روز پس از وزیر بهداشت نلسون Teich استعفا داد و پس از کمتر از یک ماه ،

برزیل, معاون رئیس جمهور, Hamilton مورو قرار گرفتند COVID-19 و آزمون قرار داده شد در انزوا در اقامتگاه رسمی در روز شنبه پس از یک کارمند که در نزدیکی او هفته گذشته آزمایش مثبت است.

مورو, 66, نمی خواهد انجام وظایف رسمی روز دوشنبه زمانی که نتایج انتظار می رود. Bolsonaro دستخوش چندین coronavirus آزمون پس از وزرا و دیگر دستیاران آزمایش مثبت است.

تست های سراسر کشور در برزیل هنوز فاصله زیادی پشت سر کشورهای اروپایی. برزیل در حال پردازش تقریبا 338,000 رمان coronavirus آزمون رسمی آزمایشگاه با آغاز هفته با توجه به وزارت بهداشت. یکی دیگر 145,000 آزمايشات تحت تجزیه و تحلیل و یا در انتظار در خط.

این بیماری همه گیر در حال حاضر ادعا کرد تقریبا 310,000 زندگی در سراسر جهان است.

(FRANCE 24 با خبرگزاری رویترز)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>