اسد پسر عموی Makhlouf حاضر دولت سوریه تقاضا برای استعفا از ارتباطات امپراتوری

صادر شده در: بروز رسانی:

Top سوریه سرمایه دار خیلی مهم رامی Makhlouf روز یکشنبه گفت: این رژیم بود ستون فشار بر او و تهدید به دستگیری او و نزدیک خود مخابرات امپراتوری مگر اینکه او بیش از سود.

تبلیغات

Makhlouf اول پسر عموی رئیس جمهور سوریه, بشار اسد, ساخته شده, آخرین اتهامات علیه دولت دمشق—سوم از ماه آوریل—در 16 دقیقه Facebook تصویری.

سر از سوریه بزرگترین اپراتور تلفن همراه Syriatel شده است درگیر یک جنگ قدرت با دولت اسد از تابستان گذشته زمانی که مقامات خود را به دست گرفت Al-بوستان خیریه و محلول شبه نظامیان وابسته به او است.

زمانی که وزارت مالیه در دسامبر مسدود دارایی های چندین تجار و بازرگانان بیش از فرار از پرداخت مالیات و غنی سازی غیر قانونی به سوریه مطبوعات گفت: Makhlouf همسرش و شرکت ها قرار گرفتند.

او روز یکشنبه گفت مقامات “ما خواستار جریمه شرکت ما سود” و “120 درصد سود به دولت و یا دیگری که ما دستگیر خواهد شد”.

عدم تطابق او گفت: بی درنگ مقامات به لغو Syriatel ایران ،

آنلاین حملات

در پایان مارس و دوباره در اوایل ماه مه Makhlouf که تا به حال نگه داشته و مشخصات پایین در سراسر سوریه نه-سال-جنگ آنلاین پست داغدار حملات علیه مقامات.

او گفت: آنها خواستار $185 میلیون دلار در پرداخت از Syriatel ترغیب اسد به مداخله و برنامه ریزی مجدد پرداخت.

Makhlouf که همچنین دارای سهام در برق و نفت و املاک و مستغلات نیز متهم امنیتی بازداشت کارکنان به ارعاب او را به کناره گیری از کسب و کار.

با توجه به بریتانیا مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه جنگ مانیتور حدود 40 Syriatel کارکنان و 19 از Al-بوستان دستگیر شده اند پس از مارس.

محکومیت دستگیری Makhlouf ادعا کرد مقامات خواهد انتشار کارکنان اگر او پرداخت می شود $185 میلیون و استعفا داد به عنوان رئیس Syriatel.

Makhlouf گفت که او خواهد بود مایل به پرداخت مبلغ خواسته شده توسط مقامات اما موضوع استعفای خود را یک خط قرمز.

“هر کس فکر می کند من استعفا تحت این شرایط نمی دانم من,” او گفت:.

Makhlouf شده است دیده می شود به عنوان یک ستون از رژیم سوریه پس از اسد به قدرت در سال 2000 موفقیت پدرش حافظ.

اما شایعات باید swirled در ماه های اخیر از بحرانی روابط بین Makhlouf و اسد است که رهبری یک ضد پيوند مبارزات انتخاباتی در تلاش برای تقویت مالی دولت.

در مصاحبه با تلویزیون دولتی سوریه در ماه اکتبر اسد گفت که او “به نام هر کس در بخش خصوصی است که حیف و میل بودجه دولت برای بازگشت به پول”.

(AFP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر