صادر شده در:

یک عضو کانادا Snowbirds یک نخبگان نیروی هوایی, حالی تیم, کشته و دیگری زخمی شده بود روز شنبه پس از سقوط هواپیما در بریتیش کلمبیا در طول یک عملکرد برای ادای احترام عمومی تلاش در برابر coronavirus نظامی گفت.

تبلیغات

با توجه به رسانه های محلی این هواپیما سقوط کرد و به جلوی حیاط یک خانه در مدت کوتاهی پس از مصرف از فرودگاه کملوپس اواخر صبح روز یکشنبه همراه با یکی دیگر هواپیما.

“این است که با قلب سنگین است که ما اعلام کند که یکی از اعضای CF Snowbirds تیم مرده است و یک اتحاد پایدار صدمات جدی” نیروی هوایی سلطنتی کانادا (RCAF) توییتی یکشنبه شب.

سپس آنها را به روز رسانی توییت کرد و گفت که بازمانده تصادف دچار صدمات است که “در نظر گرفته نمی شود زندگی را تهدید.”

استانی وزیر بهداشت آدریان دیکس بود توییتی قبل از آن که یک فرد گرفته شده بود به بیمارستان.

به گفته شاهدان خلبان موفق به خروج از هواپیما با چتر نجات قبل از سقوط. خلبان فرود بر روی سقف یک خانه و به نظر می رسد که دچار کمر و گردن.

در فیلم گرفته شده توسط یک رهگذر سوزاندن لاشه هواپیما دیده می شود در مقابل یک خانه. همسایگان جمع شده بودند خارج را امتحان کنید و کشف کردن آنچه اتفاق افتاده است.

عکس از صحنه تصادف نیز به نظر می رسد برای نشان دادن باقی مانده سوزش در جلوی خانه که بخشی از آن در آتش است.

“یک هواپیما ادامه یافت و یکی دیگر… بود یک توپ از آتش” شاهد آنت Schonewille گفت: رادیو کانادا.

“بدون سر و صدا آن را عجیب و غریب بود و پس از آن هواپیما فقط یک چرخ ارابه و سقوط حق از آسمان است. فقط رونق راست و سپس پشت سر هم از دود سیاه.”

پخش عمومی CBC به نقل از یکی دیگر شاهد Nolyn مک لئود عنوان کرد و گفت هواپیما گذشت حدود سه متر (متری) بیش از سقف خود را.

“ما شاهد خلبان بیرون بود شاید دو طبقه بالا و سپس هواپیما بدون خلبان در آن رفت و درست بین من و همسایه خانه” قبل از اینکه در نهایت ضربه زدن به همسایه و پنجره اتاق خواب او گفت:.

“این هرج و مرج کامل بود. مردم فریاد و جیغ. ما فکر ما شدن بمباران و یا چیزی. این که چگونه گیج کننده آن بود.”

این دو هواپیما برنامه ریزی شده بود به پرواز بیش از بریتیش کلمبیا به عنوان بخشی از یک تور لقب “عملیات الهام” راه اندازی شد در اوایل این ماه به پرداخت ادای احترام به کانادایی ها تلاش برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

این Snowbirds امضای nine-جت گیری با دنباله دود سفید شروع تور خود را در نوا اسکوشیا و برای انجام نمایش هوایی بیش از شهرستانها از اقیانوس اطلس به اقیانوس آرام در ارتفاعات به عنوان کم 500 فوت (150 متر).

(AFP)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de