صادر شده در: بروز رسانی:

در حدود یک صد مردم بر این باور هستند که آلوده شده اند توسط coronavirus در تازه کشف شده شیوع در دو کشتارگاهها.

تبلیغات

یک کشتارگاه است که در بخش مرکزی Val de Loire منطقه ای در نزدیکی شهر Orléans. از سوی دیگر در شمال غربی منطقه Brittany.

منطقه ای مقامات بهداشت گفت: 63 از 209 کارگران در برتانیایی کشتارگاه بود که تا کنون آزمایش مثبت برای ویروس.

در کشتارگاه در فلوری لزوبره نزدیکی Orléans مقامات وجود دارد گفت: آنها تا به حال شناسایی یک “خوشه” از 34 مورد در میان 400 نفر از کارگران. یکی دیگر از 40 مورد آزمایش قرار گرفتند و در روز یکشنبه با دیگران زیر در روز سه شنبه.

“با توجه به بخش منابع انسانی شرکت وجود دارد ماسک و ژل و خوانش درجه حرارت در ورودی به کشتارگاه و به نظر می رسد که این پروتکل به دنبال داشت گفت:” منطقه ای بخشدار Pierre Pouessël.

اما کارکنان در کارخانه گفت که با وجود این دنده محافظ, اجتماعی, فاصله, قوانین دشوار بوده است به دنبال. “آن را بالاتر از همه [یک مشکل شده است] در حال تغییر اتاق. وجود دارد مقدار زیادی از فضا” یک ناشناس کارگر گفت.

در بازار محلی ساکنان می گویند که آنها نگران هستند در مورد شیوع مصرف در محل تولید مواد غذایی کارخانه. “این باعث می شود شما نمی خواهید برای خرید گوشت به دلیل شما تعجب می کنم اگر گوشت آلوده. آن را ترسناک” یک فلوری لزوبره resident گفت.

همه از کشتارگاه کارکنان خواهد شد تست شده برای coronavirus ظرف چند روز آینده و گیاه بسته خواهد ماند تا زمانی که مه 25, حداقل.

تصویر کلی در فرانسه اما با ادامه سقوط در هر دو مرگ و میر بیمارستان و پذیرش برای ویروس بهتر بود ،

چهار منطقه در شمال و شرق کشور از جمله منطقه پاریس – حساب 74 درصد از تعداد افراد تحت درمان در بیمارستان است.

از آنجا که ویروس وارد فرانسه 98,569 مردم شده اند در بیمارستان بستری از آنها 17,500 تا به حال به درمان در بخش مراقبت های ویژه و 28,000 فوت کرده اند. بیش از 61,000 بهبود یافته اند و اجازه داده شده است خانه.

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de