دکتر رابین Schoenthaler یک انکولوژیست در جرم است. عمومی, فایل, آخرین گزارش از خط مقدم: همه چیز در حال بهتر شدن حتی اگر بسیار به آرامی MGH به کاهش تعداد تخت ICU و آغاز بازگشایی اتاق عمل برای غیر Covid-19 بيمار. “مسطح منحنی از طریق سخت اجتماعی فاصله می کرد و حتی در یک منطقه به عنوان سخت-آمار به عنوان بوستون” او گزارش می دهد.

اما در حال حاضر می آید دوباره باز و بدون حتی یک واکسن یا درمانی برای درمان یک بیماری بالقوه کشنده.

چند ماه گذشته آنقدر فوق العاده سخت در بسیاری از سطوح اما یکی از چیز خوب بود و چه پس از آن سیاه و سفید: در خانه بمانند ، در حال حاضر ما در حال رفتن به حرکت به یک نوع متفاوت از سخت. ما در حال رفتن به سیاه و سفید نمی; آن را به خاکستری است. …

دوره کمون برای Covid است 2-14 روز با متوسط 5 و بسیاری از مردم منتظر تست کنید. پس از آن طول می کشد حداقل دو هفته پس از قرار گرفتن در معرض بزرگ برای دیدن یک چشم انداز مثبت در موارد و پس از آن طول می کشد تا حداقل چند هفته بیشتر به افزایش مرگ و میر.

بنابراین اگر ما باز ماساچوست در مارس 19, ما واقعا نمی دانیم این تاثیر تا وقتی که در اواخر ماه ژوئن است. در ضمن هر کس بیش از همه اخبار و رسانه های اجتماعی خواهد بود هش کردن بیش از هر چشم انداز مثبت و رکود اما واقعیت این است که: ما نمی خواهد می دانم که اگر ما خوب تا زمانی که ما به دنبال در آینه و در عین حال همه چیز خاکستری خواهد بود. و من نفرت خاکستری است.

رایگان tagging:

آگهی:

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de