شهرستان خواهد شد آهسته با دوباره باز کردن والش می گوید

شهردار والش گفت: امروز که در ساختمان های اداری در بوستون را دوباره باز یک هفته بعد از دولت به دلیل مطلق بالقوه له از مردم رفتن به کار در اینجا به معنی این شهرستان نیاز به صرف برخی از زمان اضافی کار با منشی-صاحبان ساختمان و کارفرمایان برای اطمینان از چیزهایی که انجام می شود با خیال راحت. و او خواست آرایشگران سالن صاحبان و رهبران مذهبی به فکر می کنم طولانی و سخت در مورد اینکه آیا آنها واقعا آماده به دوباره باز کردن با خیال راحت.

برای خاطر آسمان او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در شهر هال رهبران مذهبی که تصمیم به دوباره باز کردن در خانه از عبادت نباید اجازه دروس برای شروع.

حتی با یک هفته اضافی والش گفت: او راحت نیست با دولت طرح اجازه دهید به دفاتر دوباره باز تا 25 درصد از آنها ذکر شده اشغال حداقل در ابتدا. که فقط بیش از حد بالا, او گفت:, و اضافه کرد که او نگران تاثیر در T اگر مردم خودرا برای امتحان اماده به عقب بر روی آن برای رسیدن به محل کار به خصوص پس از آن قصد دارد همچنان به اجرا در اصلاح شنبه برنامه.

والش گفت: یک شهرستان تیم قصد دارد تا دستورالعمل ها را برای کارفرمایان بزرگ در هفته آینده در مورد چگونه به نگه داشتن کارگران و بازدید کنندگان saf. او گفت که او heartened به عنوان خوانده شده که دو کارفرمایان بزرگ – آزادی متقابل و جرم است. متقابل باید گفت آنها نمی تواند دوباره باز تا بعد در تابستان خواهد شد و به جای ادامه به کار کارمندان در خانه. والش گفت: شرکت های که انجام دوباره باز باید در نظر مبهوت ساعت به منظور کاهش بار بر روی T اگر هیچ چیز دیگری.

او اضافه کرد که حداقل در هفته اول وجود دارد در حال حاضر به اندازه کافی در فضاهای آنچه در حال حاضر اورژانس کودک-مراکز مراقبت در بوستون برای کارگران که نیاز به یک محل به رها کردن بچه های خود را, اما این شهر صحبت با مقامات دولتی در مورد آنچه اتفاق می افتد پس از آن به عنوان مردم بیشتر به کار بازگشت.

او گفت که او می خواهم به جای رفتن آهسته از سریع با بازگشایی چرا که این شهر به حق آن را دریافت و حفاظت از ساکنان “بهداشت” ما باید به حق آن را دریافت ما نمی توانیم به یک دوم shutdown.” وی با اشاره به خاموش شدن استلا در جنوب پایان و گفت: این شهرستان که به طور دائم از دست دادن کسب و کار بیشتر اگر هیچ re-opening مجاز است. بنابراین ما باید به حق آن را دریافت ما نمی توانیم به یک دوم shutdown. در همان زمان او گفت: او به انجام آنچه در آن طول می کشد برای محافظت از ایمنی Bostonians.

و این شامل نگه داشتن زمان داوطلبانه یک شبه حکومت نظامی و عمومی-بهداشت و درمان اضطراری اعلام و در محل “برای آینده قابل پیش بینی.” بنابراین شستن دست با پوشیدن ماسک در حالی که خرید فاصله اجتماعی و ماندن در خانه که ممکن است, او گفت:, و اضافه کرد که به دلیل راه Covid-19 اسپرد او انتظار دارد که آن را از چند هفته قبل از انجام آزمایش می تواند نشان دهد که آیا فاز اولیه دوباره باز شد, امن, و یا به عنوان امن به عنوان را می توان با یک بیماری است که اسپرد به راحتی به عنوان سرماخوردگی.

شهردار ادامه داد که او امیدوار است تا برنامه های آماده در عرض یک هفته برای چگونه به اجازه رستوران ها در سراسر شهر ادعا پیاده رو فضا برای فضای ناهارخوری احتمالا با گسترش پیاده رو بر روی بخش هایی از جاده. “”من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به بستن خیابان ها در شهر” اما شاید بخشی از بستن برخی خیابان, او گفت:.

شهردار ادامه داد که BTD در حال تلاش برای حک کردن فضاهای پارکینگ برای فروشگاه های خرده فروشی است که می خواهید به دوباره باز کردن با منظقه تحویل شبیه به آنچه این گروه انجام داده بود پیش از آن در همه گیر برای رستوران ها.

والش گفت: او را درک آرایشگاه و سالن می خواهید به دوباره باز کردن اما گفت که نمی خواهد بود قادر به تطابق با دولت مقررات ایمنی و خواست صاحبان که راحت هستند و مطابق با دوباره باز کردن. او کاهش یافته است به می گویند اگر او احساس راحت گرفتن کوتاه کردن مو در هفته آینده, اما مجاز نیست “می گویند اگر او می تواند راحت گرفتن کوتاه کردن مو در هفته آینده می گوید: پروتکل های ایمنی را حفظ خواهد کرد بسیاری از آرایشگاه و سالن مو از باز کردن. “من قطعا می خواهم برای به دست آوردن یک مدل موی من تا به حال یکی در چندی.”

وی افزود: “”اگر شما یک سالن ورزشی مالک در بوستون را باز نکنید درهای خود را.” اما او همچنین گفت که او فکر می کند بوستون بدنسازی صاحبان دقیق تر از همتایان خود در جای دیگر که قول داد به دوباره باز کردن پیچ و مقررات دولت است.

والش افزود که بوستون کتابخانه های عمومی شاخه های بسته باقی می ماند. “”ما در هر نقطه در نزدیکی آماده برای باز کردن کتابخانه ها و در عین حال” او گفت:, و اضافه کرد که ممکن است دوباره باز هنگامی که دولت می دهد OK برای مشتریان برای رفتن به فروشگاه.

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>