صادر شده در: بروز رسانی:

انگلیسی, بودجه خطوط هوایی easyJet گفت: هکرها تا به حال دیده ایمیل و جزئیات سفر حدود 9 میلیون مشتری و جزئیات کارت اعتباری بیش از 2000 نفر از آنها در یک “بسیار پیچیده” حمله.

تبلیغات

“هیچ مدرکی وجود ندارد که هر گونه اطلاعات شخصی از هر نوع سوء استفاده شده است اما … ما در حال برقراری ارتباط با حدود 9 میلیون مشتریان که جزئیات سفر بودند و دسترسی به آنها توصیه های حفاظتی گام به حداقل رساندن هر گونه خطر بالقوه فیشینگ” آن گفت:.

هواپیمایی که ریشه بسیاری از پروازها به دلیل COVID-19 همه گیر و قفل شده است و در یک نبرد در حال اجرا با موسس آن و بزرگترین سهامدار آن گفت: به نظر نمی آید مانند هر گونه اطلاعات شخصی شده بود سوء استفاده.

“ما را به مسائل امنیتی بسیار جدی و در ادامه به سرمایه گذاری به منظور افزایش بیشتر ما امنیت محیط زیست” آن گفت: در بیانیه ای به بورس.

این شرکت گفت که تا به حال درگیر پیشرو کارشناسان پزشکی قانونی برای بررسی این مسئله است. آن را نیز مطلع کمیساریای اطلاعات و National Cyber Security Centre.

هکرها باید تلاشهای خود را برای هدف قرار دادن شرکت های بزرگ و داده ها آنها را نگه دارید بر روی مشتریان. بریتیش ایرویز بود آمار در سال 2018 با سرقت اطلاعات کارت اعتباری از صدها نفر از هزاران نفر از مشتریان خود در حالی که Cathay اقیانوس آرام نیز رسید.

(رویترز)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de