پلیس: مرد خواب رفتن در چرخ به تازگی سقوط ماشین مست بود و حال غیر قانونی اسلحه پر

بوستون گزارش پلیس از اتهامات عنوان شده علیه Lookens Dorcely, 25, به سرعت انباشت اشیاء بدست آمده تا پس از افسران در پاسخ به یک گزارش از یک تصادف ماشین در خارج از 53 بلیک سنت در هاید پارک حدود 2:45 صبح.

در بدو ورود مامورین واقع مظنون خواب پشت فرمان به شدت آسیب دیده موتور خودرو. زمانی که افسران بیدار گمان او به نظر می رسد به اشتباه ناپایدار و تحت تاثیر الکل. ماموران نیز با مشاهده چند خالی بطری های آبجو پراکنده در مورد داخل خودرو. علاوه بر این ماموران کشف کردند که مظنون رانندگان مجوز معلق شده بود. مظنون شده و در بازداشت صحنه بدون حادثه است. در حالی که آماده سازی آسیب دیده موتور خودرو یدک کشیده می شود ماموران با انجام یک جستجو موجودی که منجر به بهبود لود Ruger LC9 تفنگ دستی از داخل خودرو.

Dorcely شد متهم با در اختیار داشتن غیرقانونی اسلحه گرم در اختیار داشتن غیرقانونی سلاح و مهمات OUI و رانندگی پس از تعلیق پلیس می گویند.

بی گناه و غیره.

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>