گزارش: اوکلند در این امتناع را به $1.2 میلیون اجاره سالن بزرگ پرداخت

اوکلند که گزارش حاضر به 1.2 میلیون دلار پرداخت اجاره برای استفاده از سالن بزرگ با استناد به این تیم را عدم توانایی در استفاده از تسهیلات به تولید درآمد.

“آنها گفتند: چرا که آنها آن را استفاده نکرده بودند و نه قادر به تولید درآمد و آنها هیچ توانایی پرداخت,” هنری گاردنر سالن بزرگ اقتدار موقت مدیر اجرایی گفت: عطارد اخبار.

در حالی که یک هستند قرارداد موظف به پرداخت سالانه در تاریخ 1 آوریل گاردنر گفت: ورزشگاه قدرت حاضر به مذاکره با این تیم است.

“ما می دانیم که ما تمام شده طرح میتوانست در تعدادی از راه های” گاردنر گفت: عطارد اخبار. “شاید برخی از چیزهایی که ما مایل به مذاکره و چشم پوشیدن, اما ما نمی توانیم فقط بگو نه اجاره.”

همه لیگ اصلی بیس بال بازی ها شده اند در وقفه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در حالی که تیم MLB صاحبان این گزارش تایید, یک پیشنهاد برای شروع یک 82-بازی فصل در ماه جولای این طرح باید به تایید شده توسط اتحادیه بازیکنان.

هر طرح تایید شده توسط هر دو طرف به احتمال زیاد شامل بازی های انجام شده در مقابل هیچ طرفداران حداقل برای شروع فصل به عنوان بسیاری از ایالت از جمله کالیفرنیا باید ممنوعیت اجتماعات بزرگ به سرعت گسترش coronavirus.

رویدادهای ورزشی است که اجازه می دهد تا طرفداران در غرفه خواهد بود در حال حاضر در مرحله 4 از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom طرح بازگشایی دولت است. Newsom بارها گفت که کالیفرنیا است که ماه به دور از ورود به مرحله 4.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

بیشتر CORONAVIRUS پوشش:

ثبت نام برای ‘روزانه’ خبرنامه برای آخرین coronavirus اینجا.

متی تام یک صفحه ویرایشگر در SFGATE. ایمیل: [email protected]

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>