نسل کشی در رواندا مشکوک Kabuga به نظر می رسد قبل از دادگاه

صادر شده در: Modified:

Félicien Kabuga تحت تعقیب به اتهام نسل کشی مربوط به سال 1994 در رواندا و قتل عام برخی از 800000 نفر به نظر می رسد قبل از دادگاه در روز چهارشنبه چهار روز پس از دستگیری او پس از یک ربع قرن در اجرا.

تبلیغات

Kabuga متهم است bankrolling و پشتیبانی قومی هوتو شبه نظامیان را که برپا 100 روز کشتن ولگردی و قانونی شکنی علیه توتسی رواندا و متوسط Hutus. رواندا بیشتر می خواستم فراری دستگیر شد در روز شنبه در پاریس و حومه.

در اولین حضور خود را در بیش از دو دهه Kabuga آورده بود به دادگاه در یک صندلی چرخدار لباس پوشیدن و در شلوار جین و یک بلوز آبی و پوشیدن یک ماسک صورت.

این هشتاد ساله صدای ضعیف بود اما شنیدنی, به عنوان او تایید از طریق یک مترجم هویت خود و نام پدر و مادر. او به تاریخ تولد خود به عنوان 1 مارس 1933.

وکلای او در بیانیه ای گفت: پیش از این جلسه که Kabuga تا به حال حق به برائت و مخالفت با انتقال از فرانسه به یک دادگاه سازمان ملل متحد که دسته جرایم علیه بشریت بر اساس در تانزانیا.

دفاع وکیل لوران بایون گفت: دادگاه Kabuga خواست به سعی در فرانسه.

دادستان به دنبال انتقال به سازمان ملل متحد بازداشت

دادگاه تصمیم خواهد گرفت که آیا به دست Kabuga به سازمان ملل متحد بین المللی باقی مانده مکانیزم برای دادگاه جنایی (IRMCT). دادگاه بین المللی مستقر در لاهه هلند و آروشا, تانزانیا.

این IRMCT رئیس دادستان به رویترز گفت دادگاه در حال حاضر درخواست Kabuga توان به سازمان ملل متحد بازداشت کرده است.

Kabuga برگزار می شود در ابتدا در لاهه به جای آفریقا با توجه به کروناویروس محدودیت های مسافرتی گفت: دادستان سرژ Brammertz.

دادگاه فرانسه اعطا درخواست توسط دفاع به تاخیر دادرسی و تعیین تاریخ بعدی برای مارس 27.

خروج از دادگاه Kabuga مطرح مشت خود را به عنوان چند بستگان از جمله یک پسر ابراز تشویق.

نسل کشی ‘سرمایه’

Kabuga بازداشت مشخص شده در پایان از بیش از دو دهه شکار که میرسد آفریقا و اروپا است.

یک بار چای و قهوه سرمایه دار خیلی مهم او متهم است که از سرمایه های اصلی نسل کشی پرداخت برای شبه نظامیان را که انجام قتل عام و همچنین وارد کردن تعداد زیادی از قمه, با توجه به سازمان ملل متحد دادگاه کیفرخواست.

>> Félicien Kabuga: از فقر به اتهام سرمایه از نسل کشی در رواندا

او همچنین شرکت متعلق به رادیو تلویزیون Milles کللینس بدنام ایستگاه های رادیویی که چتری قومی نفرت توسط صدا و سیمای ضد توتسی پیام.

ایالات متحده قرار داده بود $5 میلیون فضل بر روی سر خود را.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>