صادر شده در: Modified:

تایوان را قبول نمی کند تبدیل شدن به بخشی از چین و تحت عنوان “یک کشور دو سیستم” را از استقلال جمهور Tsai و نشستند ون روز چهارشنبه گفت: به شدت رد چین ادعای حاکمیت و به احتمال زیاد تنظیم صحنه برای همیشه در حال بدتر شدن روابط.

تبلیغات

چین پاسخ داد که “الحاق” اجتناب ناپذیر بود و که آن را هرگز تحمل تایوان استقلال.

در یک سخنرانی پس از ادای سوگند برای دومین دوره در دفتر Tsai و گفت: روابط بین تایوان و چین رسیده تاریخی نقطه عطف است.

“هر دو طرف باید یک وظیفه برای پیدا کردن یک راه برای همزیستی دراز مدت و جلوگیری از تشدید تضاد و تفاوت” او گفت:.

خانه مدرن و دموکراتیک مترقی حزب برنده در ماه ژانویه ریاست جمهوری و انتخابات پارلمانی با یک لغزش تعهد به ایستادن به چین که ادعای تایوان را به عنوان آن را می گوید آن را آورده و در زیر پکن کنترل توسط نیروی در صورت نیاز.

“در اینجا من می خواهم به تکرار عبارت” صلح و برابری و دموکراسی و گفت و گو’. ما نمی خواهد قبول پکن مقامات’ استفاده از “یک کشور دو سیستم” به جمع و جور کردن تایوان و تضعیف متقابل تنگه وضعیت موجود. ما ایستاده سریع با این اصل” Tsai گفت.

چین با استفاده از “یک کشور دو سیستم” سیاست که قرار است برای تضمین یک درجه بالایی از خودمختاری برای اجرای این مستعمره سابق بریتانیا از هنگ کنگ که بازگشت به قانون در سال 1997. آن را ارائه کرده است و آن را به تایوان هر چند تمام شرکت تایوانی احزاب باید آن را رد کرد.

چین تایوان امور دفتر, پاسخ به Tsai و گفت: پکن خواهد چوب به “یک کشور دو سیستم” – مرکزی شعار رئیس جمهور چین به تایوان سیاست – و “را ترک نمی هر گونه فضا برای تایوان استقلال طلبان فعالیت”.

“الحاق یک ناگزیری تاریخی از دوباره جوان سازی از کشور چین ، “ما باید این شرکت را کامل اعتماد به نفس و توانایی کافی برای دفاع از حاکمیت ملی و تمامیت ارضی.”

چین views Tsai به عنوان یک تجزیه طلب خم رسمی استقلال تایوان. Tsai و می گوید تایوان یک دولت مستقل به نام جمهوری چین, نام رسمی خود را و نمی خواهید به بخشی از جمهوری خلق چین اداره می شود پکن.

تایوان باز به گفت و گو

چین به شدت آن نظامیان در نزدیکی تایوان پس از Tsai دوباره انتخابات جت های جنگنده پرواز به جزیره هوا فضا و دریانوردی کشتی های جنگی در اطراف تایوان.

Tsai و گفت: در تایوان ساخته شده است که بزرگترین تلاش برای حفظ صلح و ثبات در محدود تنگه تایوان که جدا دموکراتیک جزیره از آن استبدادی همسایه چین است.

“ما همچنان تلاش ها و ما مایل به شرکت در گفت و گو با چین و بتن بیشتر کمک به امنیت منطقه ای” او افزود: صحبت کردن در باغ های قدیمی ژاپنی ” را در تایپه در مقابل اجتماعی-فاصله مخاطب از مقامات و دیپلمات.

تایوان تبدیل شده است یک افزایش منبع اصطکاک بین چین و ایالات متحده با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به شدت حمایت تایوان حتی در غیاب رسمی روابط دیپلماتیک.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo ارسال تبریک خود را به خانه مدرن در شنبه ستایش شجاعت و چشم انداز پیشرو در تایوان پر جنب و جوش دموکراسی” در یک اتفاق نادر در سطح بالا پیام از واشنگتن مستقیم به تایوان در دولت است.

چین وزارت امور خارجه را محکوم کرد Pompeo اظهارات و گفت: دولت را “اقدامات لازم” هر چند نداد.

چین قطع رسمی مذاکرات مکانیزم با تایوان در سال 2016 پس از Tsai اول برنده انتخابات است.

یائو چیا-ون مشاور ارشد Tsai به رویترز گفت شانس توافق با چین کوچک بودند با توجه مداوم تنش است.

“ما آماده تعامل با آنها را در هر زمان اما چین بعید است به سازش به تایوان,” او گفت:. “در چهار سال آینده وجود دارد شانس کمی برای عبور تنگه رابطه به بهبود است.”

(رویترز)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de