باربارا هندریکس در پناه در محل: ‘این است چگونه پناهندگان احساس در همه زمان ها’

صادر شده در: Modified:

باربارا هندریکس استفاده از صدای خود را برای دو چیز: در خدمات عالی موسیقی حرفه ای و به عنوان یک مدافع سرسخت حقوق بشر است.

تبلیغات

به عنوان یک عمر سفیر سازمان ملل متحد کمیساریای عالی پناهندگان او برگزاری یک کنسرت از استکهلم Vasateatern برای کمک به این بخش های آسیب پذیر جامعه, بسیاری از آنها را در بر داشت خود را در حتی بیشتر متزلزل شرایطی با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر. گرفتن الهام از سخنان رهبر جنبش حقوق مدنی مارتین لوتر کینگ و بسیاری از ناشناس زنان و مردانی که به ارمغان آورد در مورد تغییر و عدالت اجتماعی, عملکرد, عنوان “راه آزادی”.

به عنوان یکی از نادر تغزلی هنرمندان به graced مراحل پاریس, اپرا در نیویورک ملاقات کرد و La Scala در میلان, باربارا هندریکس نیز با عنوان در مونترو جشنواره جاز و لنت استعدادهای خود را به دنیای موسیقی تئاتر. او به ما می گوید در مورد روان در “دو زبان” از موسیقی جاز و موسیقی کلاسیک و به همین دلیل هنر – می شود آن را به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته و یا در فرد – دارای قدرت ارتباط با مردم در هر کجا که هستند در جهان است.

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>